آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » خوانندگی و رقص زن در عروسی تالار امیران قم + عکس و فیلم

اطلاعیه سایت

خوانندگی و رقص زن در عروسی تالار امیران قم + عکس و فیلم

خوانندگی و رقص زن در عروسی تالار امیران قم + عکس و فیلم

خوانندگی و رقص زن در عروسی تالار امیران قم + عکس و فیلم

تالار امیران قم

دانلود فیلم رقص یک زن نیمه برهنه در تالار امیران قم که بعد از پخش خبر حضور خواننده زن در تالار قم و عکس های این زن در تالار امیران این تالار از سوی نیروی انتظامی پلمپ می شود.

به دلیل دستور کارگروه مبارزه با مصادیق و محتوای مجرمانه عکس ها و لینک دانلود حذف گردید

چند روزی است که خبر خوانندگی یک زن در یکی از تالارهای عروسی در قم سر و صدایی به راه انداخته است. برخی در این باره می گویند: تالار عروسی پلمپ شد و برخی هم از عدم برخود با این تخلف آشکار سخن می گویند.

ماجرا از این آغاز شد که تصاویر و فیلمی از یک عروسی مختلط در یکی از تالار های عروسی در قم منتشر شد که زن خواننده ای را نشان می دهد که علاوه بر حضور با پوشش نامناسب و کشف حجاب در میان مردان و بصورت مختلط در حال خواندن ترانه است.

اما در ادامه، فیلم دیگری هم از این مجلس منتشر شد که نشان می دهد در کنار این خواننده زن مردانی با کت و شلوار مشغول رقصیدن در مقابل عروس و داماد هستند! شاید تا اینجا انتظار عمومی فقط این بوده باشد که با متخلفان این ماجرا و قبح شکنی، آن هم در شهر مذهبی قم برخورد صورت پذیرد به خصوص با تالار عروسی ای که اجازه چنین مجلسی را داده است.

هر چند این رسانه از انتشار فیلم کامل این مراسم که در تمام شبکه های اجتماعی پیش از انتشار این خبر منتشر گشته است به دلیل نشر و اشاعه فحشا خودداری می کند اما صرفا برای روشن شدن اذهان عمومی و مراجع امنیتی چند تصویر از این مراسم را که هم مختلط بوده و هم اینکه اتفاقاً مردان به همراه خانم خواننده رقصیده اند را به نمایش در می آورد تا هم مشخص شود که مراجع مرتبط نه تنها توجه و بررسی ای نکرده اند بلکه گویا با سرپوش گذاشتن بر قبح صورت گرفته برخوردی با متخلفان هم انجام نداده اند.

لازم به ذکر است تصاویر و فیلم این مراسم در همه شبکه های اجتماعی منتشر شده و همگان دیده اند. مصطفی برزگر گنجی در حاشیه آغاز طرح انتظامی، ترافیکی و عملیاتی ذوالفقار ۷ در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه پلیس آگاهی قم برای دستگیری دزدان کیف‌ قاپ اقدامات مطلوبی انجام داده است، اظهار کرد:

اکنون تصاویر متهمان در اختیار صدا و سیما قرار گرفته است تا شاکیان آنها شناسایی شوند و موارد شکایت در پرونده آنها ثبت شود. دادستان عمومی و انقلاب قم یادآور شد:

مبارزه با شرارت، اراذل و اوباش، آلودگی صوتی، مزاحمین نوامیس، توزیع‌ کنندگان مواد مخدر و سارقان از اولویت‌ های طرح انتظامی، ترافیکی و عملیاتی ذوالفقار ۷ است که توسط نیروی انتظامی قم به مدت سه روز در مناطق مختلف شهر اجرا می‌ شود.

وی از اجرای خواننده زن در یکی از تالارهای استان قم یاد کرد و ادامه داد: این خواننده در مجلس زنانه اجرا داشته و دادستانی برای برهم نریختن مراسم عروسی این تالار را پلمب نکرده اما با توجه به اینکه این امر مخالف با ارزش‌ های شهر قم است، برخوردهای لازم با افراد متخلف انجام می‌شود. تالار امیران قم پلمپ شد.

به دلیل دستور کارگروه مبارزه با مصادیق و محتوای مجرمانه عکس ها و لینک دانلود حذف گردید

منبع: شهدای ایران

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 4.20 ( 5 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز