باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » دانلود فیلم بیمار رها شده جلوی بیمارستان امام رضا سیرجان

اطلاعیه سایت

دانلود فیلم بیمار رها شده جلوی بیمارستان امام رضا سیرجان

دانلود فیلم بیمار رها شده جلوی بیمارستان امام رضا سیرجان

دانلود فیلم بیمار رها شده جلوی بیمارستان امام رضا سیرجان

دانلود فیلم بیمار رها شده جلوی بیمارستان امام رضا سیرجان

دانلود فیلم بیمار رها شده جلوی بیمارستان امام رضا سیرجان

بیمارستان امام رضا سیرجان

دانلود فیلم رها شدن بیمار و مریض پیرمرد جلوی محوطه بیمارستان امام رضا شهر سیرجان که رئیس بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان نسبت به فیلم رهاسازی یک بیمار در محوطه این بیمارستان واکنش نشان داد.

فیلمی از رها شدن یک بیمار در محوطه بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان برای ما ارسال و عنوان شده است که این عمل به دلیل ناتوانی بیمار در پرداخت هزینه‌ های درمانی از سوی بیمارستان اتفاق افتاده است.

موسی نصرالله‌ پور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده سیرجان و رییس بیمارستان امام رضا (ع) در مورد فیلمی که اخیراً در فضای مجازی درباره بیماری رها شده در محوطه بیمارستان پخش شده، اظهار کرد: این بیمار در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه توسط یکی از آشنایان بیمار به بیمارستان آورده شده که با کاهش سطح هوشیاری، ضعف و بی‌ حالی همراه بوده و در بیمارستان بستری شده است.

وی تصریح کرد: پس از پذیرش و بستری بیمار، اقدامات درمانی و مشاوره‌ های لازم برای وی انجام شد و حال عمومی بیمار بهبود پیدا کرد و به دنبال آن در تاریخ ۱ خرداد با دستور پزشک معالج ترخیص شد.

نصرالله‌ پور با اشاره به اینکه بیمار دچار اعتیاد است، افزود: با پیگیری‌ های مددکاری تمام هزینه‌ های بیمار با بیمه سلامت رایگان شد، اما مدت ۵ روز است که به دنبال خانواده و اقوام وی هستیم و متاسفانه تا به این لحظه کسی مسئولیت وی را بر عهده نگرفته است.

وی با بیان اینکه این بیمار در چند نوبت گذشته در بیمارستان بستری شده و خدمات درمانی را بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ ای دریافت کرده، گفت: با پیگیری‌ های مددکار اجتماعی بیمارستان از بهزیستی و کمیته امداد به دلیل بی‌ خانمانی وی از پذیرش بیمار به علت اعتیاد خودداری کرده چرا که طبق قوانین آن‌ ها به افراد معتاد پذیرش نمی‌ دهند.

رییس بیمارستان امام رضا تصریح کرد: مددکاری و مدیریت بیمارستان با تماس با تلفن موجود تاکنون موفق نشدند با اقوام بیمار صحبت کنند.

وی با بیان اینکه فیلم منتشر شده مربوط به سوم خرداد ماه سال جاریست، اظهار کرد: این بیمار اکنون در بخش داخلی بستری است و این فیلم خارج از محوطه بیمارسانی نیست که بیمار برای کشیدن سیگار در فضای آزاد در جلوی بخش داخلی بوده است.

گفتنی است چهره این بیمار به دلیل رعایت استانداردهای رسانه‌ ای نمایش داده نمی‌ شود.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز