آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

اطلاعیه سایت

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

توهین چنگیز جلیلوند

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه تلویزیونی خوشا شیراز که بی احترامی چنگیز جلیلوند به قوم لر نورآباد ممسنی و کهگیلویه و بویراحمد باعث ناراحتی قوم لر شده است.

بارها و بارها موضوع تمسخر و بی احترامی به قوم ایرانی توسط هنرمندان و ستارگان ایرانی تکرار شده و هر بار با بی توجهی و عدم برخورد صحیح باعث تکرار این بی احترامی به اقوام ایرانی و آزرده خاطر شدن مردم عزیز ایران شده اند و این بار چنگیز جلیلوند در برنامه تلویزیونی خوشا شیراز در یک گفت و گوی جدی و در بیان یک خاطره با توهین به قوم لر، مردم شهرهای نورآباد ممسنی و کهگیلویه و بویراحمد را مورد توهین قرار داد که این بی احترامی موجب رنجش مردم عزیز لر شهرستان ممسنی و استان کهگیلیویه و بویراحمد گشته است.

قوم لر به علت پایبندی به عقاید انسانی و داشتن زندگی عزتمندانه و دفاع از عزت و شرف و انقلاب از قدیم زبانزد عام و خاص بوده اند و حضور انها در جبهه های جنگ و دفاع از حرم اهل بیت(ع) موید این موضوع میباشد.

اصالت و تاثیر گذاری قوم لر در گذشته تاجایی بود که غرب تنها راه نفوذ و استارت جنگ نرم را با هدف قرار دادن این قوم اصیل با ساخت فیلم دختر لر اغاز کرد. گذشت و گذشت با جک ها و داستان های خنده دار و پوشاننده نقاط قوت این قوم را تحمل کردیم تا جایی که افرادی حرمت شمن در فیلم ها و سریالها و جشنواره های مختلف مانند کار کاذب و … را به عقاید مردم تحمیل کردند.

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند به قوم لر در برنامه خوشا شیراز

قبلا نیز در فیلم کاذب “کار کاذب” با تمسخر نام شهرستان ممسنی به ممشنی نه تنها کار کاذبی را کردند بلکه در نوع خود فیلمشان نیز کاذب بود.اما امروز شاهد فرافکنی و کنار گذاشتم حرمت ها در صدا و سیمای استان فارس بودیم.

چنگیز جلیلوند که به عنوان مهمان از خاطرات سفرش در کودکی به شیراز صحبت میکرد ابتدا بختیاری ها رو به راه بندی و غارت متهم کرد با واکنش مجری برنامه مواجه شد اما جلیلوند برای تصحیح حرف گفت که من منظورم بویراحمدی ها و ممسنی ها هست نه بختیاری ها … توهین بی ادبانه ی این شخص باعث دست و پاچگی مجری شد که در انتهای این گفت و گو برای اینکه کمی از بار این حرفهای ناشایست کاسته شود این مجری شروع به ماست مالی کرد …. اما حیف و صد حیف که حرفی که زده شد مثل آب رفته از جوی می باشد …

برنامه ای که از شیراز میگوید اما در ادامه این برنامه رعایت حدود کنار گذاشته شده است و با تمسخر و زیر پا گذاشتن عزت مردم در راستای تهاجم فرهنگی غرب انچه کردند که غرب سالها برایش زحمت کشید.

شایان ذکر است: مدیر کل صدا و سیمای فارس در تماسی تلفنی با حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان ممسنی از قوم لر و بخصوص مردم دو شهرستان ممسنی و رستم بابت رخ دادن موضوع “تمسخر قوم لر” در برنامه خوشا شیراز عذرخواهی کرد.

این سخن ها از آقای چنگیز جلیلوند به صورت سهوی و بدون منظور بوده است امید است قوم لر هم به دل نگیرند و در این مورد هم بزرگواری خود را نشان دهند.

دانلود فیلم توهین چنگیز جلیلوند

::

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 5.00 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۶ نظر ثبت شده است.

 1. اینجاست که میفهمیم هر موی سفیدی نشنونه پختگی نیست. بلکه یک عده به واسطه سفید شدن مو ، نادان میشن. واقعا براش از صمیم قلب متاسفم.

 2. ایشون برای من فرد محترم و محبوبی بودند..بودند…از آقای جلیلوند بپرسین که مردم بویر احمد وممسنی ، اموال پدرت رو غارت کردند یا پدربزرگت… غارتگرای میلیاردی که از بین خودتون سر در میارند .. قوم لر خیلی از تحقیرات رو تحمل کرده و صداش در نیومده… زود میاد اون روزی که تمام این توهین ها پاسخ داده بشن….

 3. بسمه تعالی
  چند کلمه ای سخن با جناب آقای چنگیز جلیلوند!
  جناب آقای جلیلوند با قلبی شکسته و دلی مالامال از غم قلم برمیدارم که چند کلمه ای برای شما بنویسم! متأسفانه شاهد توهین و تهمت جنابعالی به قوم بزرگ لر و ایل ممسنی بودم، عجالتا خدمت شما عرض می نمایم که ایل بزرگ ممسنی با تاریخچه ای به قدمت سه تا هشت هزار سال همواره در طول تاریخ پیشینه ای بس تاریخی و افتخار آمیز در این مرز و بوم داشته است که گوشه ای از آن را خدمت شما عرض می نمایم! اینجا زادگاه بزرگ مرد تاریخ آریو برزن سردار بزرگ هخامنشی و یوتاب خواهر شجاعش که به همراه برادر اسکندر مقدونی را به زانو درآورد، اینجا زادگاه مراجع بزرگ عالی قدر آیت الله سید ابوطالب حسینی،آیت الله سید محمد ابطحی حسینی و آیت الله سید ابوالحسن ابطحی حسینی فهلیانی می باشد،اینجا زادگاه سرگرد خلبان شهید علی خسروی معروف به شاهین ممسنی جز سه خلبان برتر ایران به همراه شهید بابایی و دوران، کسی که تنها ۱۵۰ دقیقه بعد از اینکه صدام گفت به هر جوجه کلاغ ایرانی(خلبان) که به ۵۰ مایلی بصره برسد حقوق یکسال نیروی هوای عراق را به آن خواهم داد نیروگاه بصره را با خاک یکسان کرد،اینجا زادگاه پرفسور طاهر نیکنام جوانترین پژوهشگر دنیا در isi و isc با بیش از ۱۸۰ مقاله می باشد، اینجا زادگاه دکتر بهنام کشاورز چهارمین پژوهشگر برتر جهان در رشته زمین شناسی ، اینجا زادگاه دو تن از چهار نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی(دکتر پارسایی و رضایی) و نماینده دوره قبل شیراز(ضرغام صادقی) و همچین بیشترین اعضای شورای شهر شیراز می باشد، اینجا زادگاه هشت تن از فوتبالیست های لیگ برتر ایران و دو تن از ملی پوشان فوتبال ایران (سروش رفیعی و داریوش شجاعیان) می باشد، اینجا زادگاه برترین پژوهشگر ایران در سال ۹۵ می باشد!!!!اینجا نورآباد ممسنی چهارمین شهر بزرگ هخامنشی یعنی لیدوماست، اینجا نورآباد ممسنی دارنده بیشترین دانشجو در کشور و دارای رتبه اول با ۱۸ درصد دانشجو که تهران با ۱۲ درصد در رتبه دوم می باشد، اینجا نورآباد ممسنی دارای بیشترین تحصیل کرده و استاد دانشگاه و قاضی و وکیل و پزشک و … در استان می باشد!!!! اینجا نورآباد ممسنی دارای مقام اول در بین شهرستان های استان در اعزام نیرو به جبهه در هشت سال دفاع مقدس و تقدیم ۶۵۰ شهید در راه وطن و همچنین اعزام بیشترین نیرو برای دفاع از حرمین اهل بیت در استان و تقدیم شش شهید مدافع حرم می باشد!!!
  جناب آقای جلیلوند مردم ایل من در زمان قحطی در جنگ جهانی از فرط گرسنگی بلوط خوردند اما عزت و شرف خود را در مقابل استعمار انگلیس نفروختند و نه تنها دست به دزدی و راهزنی نزدند بلکه خود سالیان سال زخم خورده دزدی و راهزنی بودند!!! اینجا زادگاه شریف ترین و برجسته ترین طایفه ایران می باشد جایی که باستان شناسان و تاریخ نویسان بزرگ تاریخ ماریژان موله، ارنست هرتسفلد و رومن گیرشمن اینچنین در موردشون سخنان رانده اند « رستم از نژاد «مرد» بود و نژاد «مرد» از برجسته ترین طوایف ایران به شمار می آمد و این طایفه به قول مورخین مغرب زمین در چهار نقطه از ایران می زیستند: اول در سوادکوه کنونی،دوم در مازندارن،سوم در نورآباد ممسنی واقع در استان فارس و چهارم در طالش» کتاب سرزمین جاوید صفحه ۳۲۴
  جناب آقای جلیلوند شما مردم ممسنی را به حرمت موی سپید خود قسم دادین که از اشتباه شما بگذرند و از آنجا که مردم قوم لر حرمت موی سپید بزرگتر را دارند و این از خصوصیات قوم لر می باشد بنده به شخصه شما را میبخشم اما چه سود که این توهین ها به قوم لر تمامی نخواهد داشت چنانچه با اینکه قوم لر بخش عظیمی از استان فارس را شامل می باشد اما همچنان در محرومیت کامل به سر می برد و همیشه شاهد اهمال و کوتاهی مسئولین نسبت به این قوم بزرگ در استان می باشیم!!!
  عرایض خود را در آخر با جمله ای از امیرکبیر به پایان می برم باشد که دگر شاهد چنین تهمت ها و توهین ها نسبت به قوم بزرگ لر نباشیم!!!
  «ای کاش هر چند وقت یک بار شیر بچه ای لر در ایران شاه می شد تا مردم مزه عدالت را می چشیدند»

  ایام به کام جناب آقای جلیلوند
  یا علی
  سید پژمان حسینی
  کارشناس ارشد عمران

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز