آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حرکت زشت علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت ۲۴ مهر ۱۳۹۵

اطلاعیه سایت

حرکت زشت علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت ۲۴ مهر ۱۳۹۵

حرکت زشت علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت ۲۴ مهر ۱۳۹۵

 حرکت زشت علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت ۲۴ مهر ۱۳۹۵

فیلم حرکت منشوری علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت 24 مهر 95

فیلم حرکت منشوری علیرضا بیرانوند بعد از بازی نفت ۲۴ مهر ۹۵

حرکت زشت علیرضا بیرانوند

فیلم حرکت منشوری علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس تهران بعد از بازی با نفت تهران ۲۴ مهر ۹۵ که با یک حرکت ناشایست به سمت تیم نفت پایان یافت.

در پایان دیدار تیم های پرسپولیس و نفت تهران که با برد سرخپوشان همراه بود علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس مقابل در رختکن تیم نفت تهران حرکتی انجام داد که این برخورد او با اعتراض بازیکنان نفت همراه بود.

علیرضا بیرانوند که روز گذشته یک کلین دیگر در کارنامه درخشان خود در پرسپولیس ثبت کرد، پس از بازی به سمت رختکن نفت رفت و فریاد می کشید “مفت خورها پول مرا بدهید”.

وی که مبلغی حدود یک میلیارد تومان از نفتی ها طلبکار است، به این یک جمله هم اکتفا نکرد و نسبت به مالکین باشگاه نفت به بدگویی پرداخت، تا اعتراضش به گوش آنها برسد.

عده ای که جلوی رختکن نفت آمده بودند تا جریان را فیصله بدهند و به قول معروف قائله را بخوابانند هم مورد بی احترامی دروازه بان پرسپولیس قرار گرفتند و وی با یک حرکت دست منشوری به آنها گفت ساکت شوند.

کار به جایی کشید که برخی بازیکنان و کادر فنی تیم نفت از رختکن بیرون آمدند و خواستند به نوعی جواب وی را بدهند که با وساطت محمود خوردبین خوشبختانه از یک درگیری فیزیکی جلوگیری شد.

سرپرست پرسپولیس پس از اینکه بیرانوند را از رختکن نفت دور کرد، سمت بازیکنان و کادر فنی و اطرافیان تیم نفت برگشت و از آنها معذرت خواست و تاکید کرد منظور بیرانوند اصلا به اعضای فعلی نفت نبوده و او بابت فصل قبل طلب دارد.

این اتفاق در زمانی رخ داد که علی دایی در نشست خبری پس از بازی حضور داشت و بدون شک اگر او فریادهای دروازه بان جوان قرمزها را می شنید، نسبت به این رفتار واکنش نشان می داد و سعی می کرد با کدخدامنشی جریان را حل کند.

 

بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش + عکس های فزرندش

دانلود فایل صوتی منشوری علیرضا بیرانوند و توهین به دختر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز