نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » عکس کشف حجاب سحر محمدی خواننده زن + بیوگرافی

اطلاعیه سایت

عکس کشف حجاب سحر محمدی خواننده زن + بیوگرافی

عکس کشف حجاب سحر محمدی خواننده زن + بیوگرافی

عکس کشف حجاب سحر محمدی خواننده زن + بیوگرافی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + عکس و بیوگرافی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + بیوگرافی

کشف حجاب سحر محمدی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده زن و ساختار شکن زن ایرانی که به سبک و سیاق موسیقی سنتی ایرانی فیلم های آواز خود را پخش کرده است عکس و بیوگرافی قرار داده ایم.

بیوگرافی سحر محمدی

سحر محمدی متولد ۱۰ آبان ۱۳۶۷ در تهران خواننده سنتی است.

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + عکس و بیوگرافی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + بیوگرافی

وی جزو اولین خواننده های موسیقی سنتی بود که در این زمینه ساختارشکنی کرد و با ساخت موزیک ویدئو سر و صدای زیادی به پا کرد. ویدئوهایی که برای او حواشی زیادی هم به وجود آورد.

خواننده ایرانی در سبک موسیقی سنتی و از اعضای گروه ماه بانو است که در ترانه‌ های این گروه از جمله «ما را بس»، «گلرخ» و «جان عاشق»، از جمله خوانندگان اصلی است. در ابتدا با پروژهٔ هیچ سخنی نیست با همکاری علی قمصری به شهرت رسید. در ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، اعلام شد که او قصد ضبط کردن یک آلبوم جدید به همراه پیمان خازنی را دارد و در این باره اظهار داشت که «این اثر با فرم الرکسترال و با اشعاری از استاد شفیعی کدکنی، استاد ابتهاج، زنده یادان حسین منزوی، رهی معیری و پژمان بختیاری قسمت عمده‌ ای از ضبط خود را پشت سر گذاشته است و به زودی وارد مرحلهٔ نشر خواهد شد». محمدی موسیقی را نزد افسانه رثایی، مهدی فلاح، ارشد طهماسبی، مسعود شعاری و محمدرضا لطفی فرا گرفته است. محمدی همچنین با گروه موسیقی «هزار آواز» هم همکاری داشته است. او از جمله تک‌خوانان زن ایرانی است که در ایران فعالیت دارد.

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + عکس و بیوگرافی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + بیوگرافی

محمدی در بخش موسیقی اپرای حافظ و اپرای سعدی (در نقش حنونه خواهر منصور حلاج) هم همکاری داشته است. از جمله دیگر فعالیت‌ های او، می‌توان به همخوانی با دیگر گروه‌ های موسیقی و هنرمندان از جمله «گروه همنوازان حصار» اشاره کرد.

کشف حجاب سحر محمدی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + عکس و بیوگرافی

کشف حجاب سحر محمدی خواننده + بیوگرافی

سحر محمدی خواننده زنی است که به صورت غیر قانونی به تک خوانی می پردازد و با همکاری مجید درخشانی و عوامل بهایی خارج نشین به تورهای اروپایی رفته و اجرای زنده در شبکه های ماهواره ای و کنسرت های شب نشینی خارج نشینان را از دست نمی دهد.

بنا بر این گزارش این خواننده زن به تازگی در سفر به لندن به مناسبت پاسداشت زنان کاباره ای برگزار شده بود! به تک خوانی پرداخته و سپس به همراه دیگر نوازندگان به کشف حجاب گروهی پرداختند. هر چند پیش از این نیز تصاویر سحر محمدی بدون حجاب و درآغوش مردان در صفحات اجتماعی منتشر شده بود.

اما سحر محمدی بدون هیچ مشکلی به راحتی بعد از تک خوانی برای بهائیان خارج نشین و کشف حجاب و پاسداشت خوانندگان زن دوران طاغوت به راحتی دوباره به کشور بازگشت و تمام برخورد وزارت ارشاد با این خواننده در این حد بسنده شد که معاونت حقوقی این وزارتخانه اعلام کرد: در آینده با اجراهای ایشان برخورد می شود.

حال سحر محمدی بعد از اینکه تعطیلات نوروزی خود را به راحتی سپری کرده است، قرار است تا اول اردیبهشت آنگونه که در صفحه خود اعلام کرده است، در نمایش اپرای سعدی که در شیراز اجرا می شود روی صحنه برود و بعد هم در اجراهای این تئاتر در کشورهای اروپایی این تیم را همراهی کند.

در این میان آنچه بیش از هر چیزی به عنوان سوال مطرح می شود این است که تکلیف وزارت ارشاد با موضع گیری ها و دفاع های تمام قد وزیر ارشاد از هنرمند نماهایشان مشخص است اما آیا نهادهای قانونی و نظارتی و پلیس امنیت ناجا کشور همچنان در گیر و دار تعطیلات عید به سر می برند و یا خواب بهاریشان هنوز تمام نشده است که اینچنین خوانندگان زن متخلف آزادنه مشغول فعالیت هستند؟!

بدون شک مردم انقلابی بعد از مدتی فرصت برای دستگاه های قضایی و امنیتی کشور در صورت عدم برخود خود وارد صحنه شده و قارچ های سمی رشد کرده را از ریشه خواهند سوزاند.

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز