یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ماجرای کشف حجاب پریناز کنگاوری بعد افطاری احمدی نژاد+عکس

اطلاعیه سایت

ماجرای کشف حجاب پریناز کنگاوری بعد افطاری احمدی نژاد+عکس

ماجرای کشف حجاب پریناز کنگاوری بعد افطاری احمدی نژاد+عکس

ماجرای کشف حجاب پریناز کنگاوری بعد افطاری احمدی نژاد+عکس

ماجرای کشف حجاب پریناز کنگاوری بعد افطاری احمدی نژاد+عکس

کشف حجاب پریناز کنگاوری

عکس کشف حجاب پریناز کنگاوری بازیگر زن که بعد از افطاری دکتر محمود احمدی نژاد به همراه مریم امیرجلالی در این مهمانی حاضر شد و مورد اعتراض قرار گرفت.

فقط می‌ تونم بگم بابت بی‌ اخلاقی صورت گرفته از طرف دشمنان دوست‌ نما که با آبروی من بازی کردند بسیار متاسفم. من یک ایرانی‌ ام که به وطن و فرهنگ خودم عشق زیاد می‌ ورزم و دوست دارم کار حرفه‌ای خودم رو توی کشور خودم انجام بدم. والسلام.

این سخنان پریناز کنگاوری یکی از هنرمندان کشور است که چندی قبل یک رسانه در مورد او تیتر زد «خانم هنرمند بعد از افطار احمدی‌ نژاد کشف حجاب کرد» و باعث شد عکس بی‌ حجاب او در شبکه‌ های اجتماعی دست به دست شود. اما این در حالی بود که عکس‌ های وی از ماه‌ ها و سال‌ ها قبل در صفحات شخصی‌ اش منتشر شده بود.

عکس کشف حجاب پریناز کنگاوری بازیگر بعد افطاری احمدی نژادماجرای کشف حجاب پریناز کنگاوری بعد افطاری احمدی نژاد+عکس

ناگفته پیداست هنرمند محترم قربانی دعواهای جناحی و سیاسی رسانه‌ ها با احمدی‌ نژاد شده است. هجمه به آقای شهاب حسینی بعد از دیدار با رهبری و یا بلاهایی که بر سر استاد افتخاری بعد از دیدار با آقای احمدی‌ نژاد آمد و ده‌ ها نمونه دیگر را بخاطر بیاورید.

قبلا اگر چنین افرادی تنها با یک هجمه شدید از جانب روشنفکران مواجه می‌ شدند، حالا به دلیل دعواهای سیاسی جریان دیگری هم به روشنفکرها پیوسته‌ اند و این بار بی‌ اخلاقی و بی‌ آبرو کردن افراد به شکل زشت‌تری در جریان است.

«فقط می‌تونم بگم بابت بی‌اخلاقی صورت گرفته از طرف دشمنان دوست‌نما که با آبروی من بازی کردند بسیار متاسفم. من یک ایرانی‌ام که به وطن و فرهنگ خودم عشق زیاد می‌ورزم و دوست دارم کار حرفه‌ای خودم رو توی کشور خودم انجام بدم. والسلام».

این سخنان پریناز کنگاوری یکی از هنرمندان کشور است که چندی قبل یک رسانه در مورد او تیتر زد «خانم هنرمند بعد از افطار احمدی‌نژاد کشف حجاب کرد» و باعث شد عکس بی‌حجاب او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شود. اما این در حالی بود که عکس‌های وی از ماه‌ها و سال‌ها قبل در صفحات شخصی‌اش منتشر شده بود.

کشف حجاب بازیگران عکس احمدی نژاد بیوگرافی پریناز کنگاوری اینستاگرام پریناز کنگاوری افطاری رئیس جمهور

ناگفته پیداست هنرمند محترم قربانی دعواهای جناحی و سیاسی رسانه‌ها با احمدی‌نژاد شده است. هجمه به آقای شهاب حسینی بعد از دیدار با رهبری و یا بلاهایی که بر سر استاد افتخاری بعد از دیدار با آقای احمدی‌نژاد آمد و ده‌ها نمونه دیگر را بخاطر بیاورید.

قبلا اگر چنین افرادی تنها با یک هجمه شدید از جانب روشنفکران مواجه می‌شدند، حالا به دلیل دعواهای سیاسی جریان دیگری هم به روشنفکرها پیوسته‌اند و این بار بی‌اخلاقی و بی‌آبرو کردن افراد به شکل زشت‌تری در جریان است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز