آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » دام ۳ دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

اطلاعیه سایت

دام ۳ دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

دام ۳ دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

دام ۳ دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

حوادث مرد ثروتمند دختران جوان دام مردان سرقت های سریالی پلیس آگاهی حکم قضایی حادثه مرد جوان ۳ دختر دستگیری  سرقت درگیری سه دختر

دام 3 دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

مرد جوان ثروتمند وقتی ۳ دختر نوجوان را سوار خودروی گرانقیمتش می‌کرد نمی‌دانست چه سرنوشت در انتظارش است.این سه دختر وقتی قدم در خانه آن مرد گذاشتند در چشم بهم زدنی او را با تهدید، در اتاق خوابش حبس کردند و پس از سرقت ۲۵۰ میلیون تومان پول نقد و اموال قیمتی و خودروی گرانبها‌یش گریختند.

به گزارش ایران، وقتی صدای فریاد کمک خواهی مرد جوان از آپارتمانی واقع در یکی از ساختمان‌های گرانقیمت غرب تهران بلند شد کسی نمی‌دانست چه اتفاقی برایش افتاده است. این مرد که بشدت شوکه شده بود فریاد می‌زد و از همسایه‌ها کمک خواست. همسایه‌ها که به موضوع مشکوک شده بودند بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و دقایقی بعد مأموران به خانه مورد نظر رسیدند. اما قفل در ساختمان ضد سرقت بود و براحتی باز نمی‌شد.

دام 3 دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

به همین خاطر مأموران با دستور قضایی و دریافت حکم اجازه ورود به ساختمان، وارد آپارتمان شدند و مرد جوان را که در اتاق خوابش حبس شده بود نجات دادند. این مرد پس از رهایی به پلیس گفت: ساعتی قبل سوار بر خودرو گرانقیمتم در خیابان بودم که سه دختر را سوار کردم.

اما آنها پس از ورود به خانه‌ام با تهدید دست و پایم را بسته و پس از سرقت متواری شدند. به دنبال این شکایت رسیدگی به پرونده با دستور «بازپرس شاهنگیان» از شعبه دهم بازپرسی دادسرای سعادت آباد به مأموران پلیس آگاهی سپرده شد. کارآگاهان نیز با کمک شاکی به چهره نگاری رایانه‌ای از دختران فراری پرداختند و مشخصات سه دختر تبهکار در اختیار گشت‌های پلیس قرار گرفت.سرانجام با ردیابی‌های تخصصی، مخفیگاه سه دختر نوجوان شناسایی شد و به دام افتادند.

دام 3 دختر جوان برای اخاذی مردان ثروتمند + تصاویر و دستگیری

متهمان ابتدا منکر اظهارات مرد ثروتمند شدند اما در ادامه با مشاهده مدارک و مستندات پلیس، لب به اعتراف گشوند و به فریب مرد ثروتمند و سرقت بزرگ از خانه‌اش اقرار کردند.

اکنون کارآگاهان سرگرم تحقیق هستند تا دیگر کسانی را که در دام این سه دختر افتاده‌اند شناسایی کنند.

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز