در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ماجرای سوختن معلم اردبیلی برای نجات جان شاگردانش+علت

اطلاعیه سایت

ماجرای سوختن معلم اردبیلی برای نجات جان شاگردانش+علت

ماجرای سوختن معلم اردبیلی برای نجات جان شاگردانش+علت

ماجرای سوختن معلم اردبیلی برای نجات جان شاگردانش+علت

ماجرای سوختن معلم اردبیلی برای نجات جان شاگردانش+علت

معلم فداکار سوخت تا حادثه مدرسه شین آباد تکرار نشود

آتش گرفتن بخاری نفتی کلاس درس در اردبیل حادثه آفرید . معلم فداکار برای جلوگیری از تکرار حادثه شین آباد و نجات جان دانش آموزانش به موقع وارد عمل شد.

معلم مشگین شهری با مهار آتش، دانش آموزان را نجات داد. این معلم فداکار باعث شد تا آتش سوزی در مدرسه شهید کاتب روستای حماملو مشگین شهر مهار و از آسیب رسیدن به دانش آموزان جلوگیری شود.

این حادثه براثر نقص فنی سیستم سوخت رسانی بخاری نفتی در کلاس درس به وقوع پیوست و معلم فداکار علی رضا ساقی بلافاصله اقدام به مهار آتش کرد. با سرعت عمل آقای معلم همه دانش آموزان به موقع از کلاس درس خارج شدند و خوشبختانه به هیچ کدام از دانش آموزان آسیبی نرسید و از تکرار حادثه وحشتناک شین آباد که در ۱۵ آذر ماه سال ۹۱ رخ داد و ۳۷ دانش آموز دختر و پسر در آتش سوزی بخاری کلاس درس سوختند جلوگیری کرد.

ظاهر نوروزی بخشدار ارشق شهرستان مشگین شهر با تایید وقوع این حادثه وحشتناک در دبستان شهید کاتب گفت:در این حادثه دست معلم مدرسه آقای ساقی به شدت سوخت اما آسیب جدی به هیچ یک از دانش آموزان وارد نشد.

وی افزود:این حادثه براثر نقص فنی سیستم سوخت رسانی بخاری نفتی در کلاس درس به وقوع پیوست و معلم فداکار بلافاصله اقدام به مهار آتش و خارج کردن دانش آموزان از کلاس کرد.

نوروی ادامه داد:با وجود گازرسانی به روستای حماملو و وجود علمک گاز در ورودی مدرسه، اکنون مدرسه شهید کاتب فاقد سامانه گرمایشی مناسب است.

وی افزود:در حال حاضر برای گرمایش محیط در این مدرسه از نفت سفید استفاده می شود.

پدر وومادرهای بچه های مدرسه عصر همان روز با حضور در بیمارستان از این معلم فداکار تشکر و قدردانی کردند. قرار است بعد از بهبودی علیرضا ساقی فرمانداری مشگین شهر طی مراسمی از ایثارگری این معلم فداکار قدردانی کند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز