ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » عکس » واکنش شیلا خداداد به توهین‌ نشریه یالثارات ۱۲ مرداد ۹۵

اطلاعیه سایت

واکنش شیلا خداداد به توهین‌ نشریه یالثارات ۱۲ مرداد ۹۵

واکنش شیلا خداداد به توهین‌ نشریه یالثارات ۱۲ مرداد ۹۵

واکنش شیلا خداداد به توهین‌ نشریه یالثارات ۱۲ مرداد ۹۵

http://ofoghfun.com/wp-content/uploads/2016/08/923b637c1a4c560f9115b1a1ba64a976-2.jpg

متن شیلا خداداد در صفحه اینستاگرامش در مورد مطلب اخیر نشریه یالثارات بازتاب های متفاوتی داشت.

شیلا خداداد در صفحه اینستاگرام خود با انتقاد از متن نشریه یالثارات نوشت: “اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست ، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود. متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن ،در عرف اجتماعی ، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود.

واکنش شیلا خداداد به توهین‌های نشریه یالثارات /تصاویر

واکنش شیلا خداداد به توهین‌ نشریه یالثارات

خداداد در ادامه پست نوشت: انتقاد سالم ، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست .
انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی را، کمترین انتظار هنرمندان می داند .
بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین ، خدمتگذاری شیطان می کند و نفرین جهانیان را به جان می خرد ، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندی باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند . تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست.”

برخی کاربران هم نسبت به این موضوع واکنش های متفاوت نشان دادند و بازنگری برخی هنرمندان در نحوه لباس پوشیدنشان را الزامی دانستند.
واکنش شیلا خداداد به توهین‌های نشریه یالثارات /تصاویر
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز