مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
خانه » اخبار » ۱۰۰ ضربه شلاق حکم احسان حدادی ورزشکار المپیک+آزار جنسی

اطلاعیه سایت

۱۰۰ ضربه شلاق حکم احسان حدادی ورزشکار المپیک+آزار جنسی

۱۰۰ ضربه شلاق حکم احسان حدادی ورزشکار المپیک+آزار جنسی

۱۰۰ ضربه شلاق حکم احسان حدادی ورزشکار المپیک+آزار جنسی

100 ضربه شلاق حکم احسان حدادی ورزشکار المپیک+آزار جنسی

۱۰۰ ضربه شلاق حکم احسان حدادی ورزشکار المپیک+آزار جنسی

۱۰۰ ضربه شلاق احسان حدادی

بسته شدن پرونده ۱۰۰ ضربه شلاق احسان حدادی که برخی شبکه های اجتماعی از اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق ورزشکار مشهور المپیکی ایران به جرم تعرض خبر دادند.

در توییت پربازدیدی که روز گذشته یکی از خبرنگاران ورزشی منتشر کرده آمده است: «پرونده […] بسته شد. ۱۰۰ ضربه شلاق به خواست شاکی به […] زده شد و با توافق دو طرف، حکم تبعید این ورزشکار به جزای نقدی تبدیل شد.» انتشار گسترده این خبر در حالی است که هنوز هیچ مقام رسمی یا خود این ورزشکار نسبت به آن واکنشی نشان نداده است.

ماجرا نیز به سال گذشته بر می‌ گردد که این ورزشکار مشهور ایرانی که سابقه کسب مدال المپیک را دارد، به اتهام تعرض به دختری جوان به دادگاه احضار شد. شاکی در جلسات دادگاه گفته بود که «با این ورزشکار دوست بود و می‌خواست با او ازدواج کند اما پس از مدتی از تصمیم خود منصرف شد تا اینکه این ورزشکار او را به بهانه شرکت در جشن تولد به خانه‌ای کشاند و مورد تعرض قرار داد. »

متهم اما منکر جرم خود شد تا در نهایت قضات دادگاه کیفری استان تهران او را به یک‌سال تبعید در شهری دورافتاده و ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کنند. صدور این حکم برای او در حالی بود که از او به عنوان یکی از شانس‌ های کسب مدال در المپیک ریو نامبرده می‌ شد به همین دلیل با پیگیری کمیته ملی المپیک اجرای حکم به بعد از بازی‌ ها موکول شد.

پس از پایان مسابقات و ناکامی این ورزشکار در کسب مدال، مدتی زمان برد تا او به کشور بازگردد که شایعه فرار و پناهندگی‌اش را بر زبان‌ها انداخت اما او مدتی بعد سکوتش را شکست و علت تاخیر در بازگشتش به کشور را انجام عمل جراحی روی پایش اعلام و از برگزاری نشستی خبری برای پاسخ به آنچه شایتعات نام برد، خبر داد. اکنون باید منتظر ماند و واکنش او در برابر خبر اجرای حکم ١٠٠ ضربه شلاق‌اش را شاهد بود.

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی به علت آزار و اذیت دختر جوان

جزئیات ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی ورزشکار

جزئیات خبر پناهنده شدن احسان حدادی به آمریکا

Save

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز