حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » دوپینگ سردار آزمون از شایعه تا واقعیت + عکس

اطلاعیه سایت

دوپینگ سردار آزمون از شایعه تا واقعیت + عکس

دوپینگ سردار آزمون از شایعه تا واقعیت + عکس

دوپینگ سردار آزمون از شایعه تا واقعیت + عکس

دوپینگ سردار آزمون از شایعه تا واقعیت + عکس

دوپینگ سردار آزمون از شایعه تا واقعیت + عکس

دوپینگ سردار آزمون

درپی انتشار شایعه دوپینگ سردار آزمون و وجود ماده ممنوعه مصرفی ستاره تنیس روسیه در خون سردار آزمون خانواده وی با تکذیب این موضوع ناشران را تهدید به شکایت کردند.

خلیل آزمون گفت: انتشار اخبار کذب پیرامون فرزند من باعث مشکلات زیادی برای من و خانواده ام شده و متاسفم برای آنهایی که قصد دارند این بازیکن ملی پوش را تخریب کنند.

وی ادامه داد: این خبر هیچگونه منبع رسمی ندارد و از فردا صبح این موضوع را پیگیری میکنم و تا پایان پرونده و تا زمانیکه مسببان این اقدام را مجازات نکنم دست بردار نیستم.

پدر سردار آزمون افزود: سردار هیچ ارتباطی با قضیه دوپینگ در روسیه ندارد و هیچ مقامی هم این موضوع را تایید نکرده است و من احساس میکنم این موضوع برنامه ریزی شده است .

خبر ماده ممنوعه ای که باعث محرومیت شاراپووا ستاره روسی تنیس جهان شد در خون سردار آزمون دیده شده است در فضای رسانه ای منتشر شد و همین موضوع باعث شد تا پدر سردار با مشورت وی تصمیم به شکایت از ناشرین آن بگیرند و این در حالی است که آزمون پس از بازی هایش در لیگ روسیه تست دوپینگ داده است و هیچگاه مرجعی دوپینگ وی را تایید نکرده است.

خلیل آزمون معتقد است، سردار بدون حاشیه فوتبال بازی میکند و این نهایت ناجوانمردی است که در مورد وی چنین شایعاتی منتشر کنند و امیدو ارم در پایان مراحل قانونی متخلفان بتوانند جواب قانون و سردار را بدهند. و مطمئن باشید از آنها نمیگذرم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 4.50 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز