حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

اطلاعیه سایت

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

همجنسگرایی فوتبال زنان ایران

واقعیت همجنسگرایی در فوتبال زنان ایران چیست به نظر می رسد انتشار چنین عکس هایی در صفحه هنرمندان کشور چندان خوشایند نیست تا با چنین واکنش هایی از سوی کاربران روبرو نشوند.

“عبدالرحمن شاه‌ حسینی” مسئول پرونده فساد و تبانی در فو‌تبا‌ل در واکنش به انتشار خبری مبنی بر وجود معضل همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان در یکی از روزنامه‌ ها به نقل از وی گفت: بنده در پاسخ به سوال آن‌ ها در رابطه با وجود مشکل همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان بدین صورت اشاره نکرده‌ام.

وی ادامه داد: چند روز پیش خبرنگار یکی از روزنامه‌ ها با بنده تماس گرفت و گفت که چند نفر از بازیکنان تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان در مصاحبه با آن‌ها وجود یکسری از تخلفات را در این حوزه تصدیق کرده‌ اند و حال شنیده‌ ایم قرار است موضوع فساد برخی اشخاص در این حوزه در کمیسیون اصل نود مورد رسیدگی قرار بگیرد، آیا شما این موضوع را تأیید می‌ کنید.

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

شاه‌ حسینی با اشاره به پاسخ خود به این سوال تاکید کرد: موضوعات مختلفی در پرونده فساد در فوتبال طی دو سال و نیم اخیر مطرح شده که مورد تحقیق هم قرار گرفته و بارها نیز مصادیق این موضوعات از تبانی گرفته تا شرطبندی در رسانه‌ها اعلام شده است.

رییس اسبق کمیته‌ انضباطی تصریح کرد: گزارش مفصل ۶۰-۷۰ صفحه‌ ای را اخیرا پورمختار رئیس کمیسیون اصل نود به بنده تحویل داد که در مورد تخلفات حوزه فوتسال و فوتبال بانوان بود البته یک گزارش خام بود هرچند که توسط یکی از نهادهای نظارتی وزارت ورزش و جوانان و یا حتی خارج از ورزش مورد بررسی قرار گرفته بود.

وی در ادامه افزود: اما این بخش از گزارش جزو مواردی بود که در صحن مجلس در زمان قرائت گزارش فساد در فوتبال خوانده نشد و هنوز مفتوح باقی مانده که باید مورد رسیدگی قرار بگیرد.

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

مسئول پرونده فساد و تبانی در فو‌تبا‌ل بیان داشت: بنده به آن روزنامه اعلام کردم که با اتمام ماموریت مجلس نهم قطعا اشخاصی که در کمیسیون اصل نود دور دهم مجلس انتخاب می‌ شوند با توجه به مفتوح بودن این پرونده به قضیه رسیدگی کرده و آن را ادامه خواهند داد و به تناسب نتیجه حاصل شده از طریق مراجع مربوطه رسیدگی می‌ کنند.

شاه‌ حسینی اظهار داشت: آن روزنامه بسیار بر نکته همجنس‌گرایی در حوزه فوتسال و فوتبال بانوان اصرار می‌ورزید و می‌گفت آیا این امر در این گزارش مطرح شده است یا خیر، که بنده به وی پاسخ دادم موضوعات مختلفی در این گزارش آمده و بنده بیشتر از این نمی‌توانم موضوعات را باز کنم.

وی با بیان اینکه انتشار این موضوع را بدین شکل در جامعه صحیح نمی‌دانم، گفت: معتقدم موضوع همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان باید بسیار دقیق مورد رسیدگی و تحقیقات قرار بگیرد و در صورت اثبات این موضوع باید توسط قوه قضاییه در فضایی آرام و بدون غوغاسالاری، هیاهو و جنجال مورد رسیدگی قرار بگیرد.

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

از شایعه تا واقعیت همجنسگرایی فوتبال زنان ایران + عکس

رییس اسبق کمیته‌ انضباطی همچنین تاکید کرد: از طرفی دیگر هم باید به نحوی با این موضوع برخورد شود که اکثریت بانوان فعال و پاک حوزه فوتبال و فوتسال چه در سطح آماتور و چه حرفه‌ای خدشه‌ ای به شأن و شخصیت‌‌شان وارد نشود زیرا مطمئنا قاطبه این بانوان خواستار این هستند که اگر قشر اندکی از آنها دچار تخلفات شده و یا خواهند شد به طریق صحیح مورد برخورد قرار بگیرند تا خدای نکرده بی‌ جهت افراد مورد اتهام قرار نگیرند.

مسئول پرونده فساد و تبانی در فو‌تبا‌ل خاطرنشان کرد: باید منتظر ماند و دید که رئیس کمسیون اصل نود و اعضای آن در دور دهم مجلس چه کسانی خواهند بود اگرچه خبرنگاران نیز باید پرونده‌ های نیمه تمام مجلس نهم را در مجلس آینده پیگیری کنند.

شایان ذکر است؛ روزنامه قانون روز دوشنبه سوم خرداد در گزارشی مفصل به موضوع همجنسگرائی در ورزش بانوان به ویژه تیم‌‌های ملی‌ فوتبال و فوتسال پرداخت و نوشت که پرونده این موضوع به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس رفته و عبدالرحمان شاه‌ حسینی که زمانی‌ رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بود، در حال بررسی آن است.

این روزنامه در ادامه نوشت: شاه‌ حسینی، همجنسگرائی را بخشی از پرونده “آلودگی‌ ها در ورزش ایران” می‌‌ داند و می‌‌ گوید “پرونده همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان این اواخر به دست ما رسیده و مفتوح است. این گزارش ۸۰-۷۰ صفحه است و به زودی بررسی می‌ شود.”

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

 1. اللهم اشف کل مریض!

  آخه این چرندیات بی بنیاد و خاله زنکانه و سرشار از حماقت، که مرغ پخته را هم به خنده وا میدارد چیه که بخورد این ملت ناآگاه و تحت تاثیر و جوگیر میدهید؟!!
  آخه ابوالنوابغ مغز فندقی…
  اصلا این چه بحثیه…. چه حرفیه….!! ا

  اصلا اگر هم حمل بر صحت این مساله بگذاریم… خب مگه اینا بچه های دوازده ساله هستند که جلوی چشم مردم و شما و توی باشگاه و اصلا در ملاعام کاری کرده باشند که شما مچشون رو بگیرید… بعد گوششون رو بپیچونید….

  مگه تو زمین ورزشی میان و………؟!
  .
  .
  .
  هه!
  کلاً از الف تا ی ِ این ماجرا ، سرشارست از مشکلات اساسی ِ یکمشت ذهن مریض از زده خارج که مالیخولیاها و نقایص عقلی شان را اینگونه به عرصه ظهور میرسانند!
  یکعده از دنیا بی خبر که خودشون هم حالیشون نیست چه چرت و پرتی را میبافند!

  خدایی خیلی خیلی داغون و از مرحله پرتیدها….
  یعنی با همین شما جلبک های متحرک شدیم هفتاد هشتاد میلیون!!

  حقیقنا اظهار و ارائه و ورود به چنبن مباحث واقعا احمقانه ای ، نشانه چیزی جز بلاهت و ملنگ بودن مطرح کنندگانش نمیباشد!!

  والسلام علی من اتبع الهدی./

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز