گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » عکس » عکس‌ های یک‌ماه اخیر آنجلینا جولی درسال ۲۰۱۶

اطلاعیه سایت

عکس‌ های یک‌ماه اخیر آنجلینا جولی درسال ۲۰۱۶

عکس‌ های یک‌ماه اخیر آنجلینا جولی درسال ۲۰۱۶

عکس‌های یک‌ماه اخیر آنجلینا جولی درسال ۲۰۱۶

مدآنلاین- هومن باوریان: آنجلینا جولی ستاره سرشناس هالیوودی فرزند جان وویت بازیگر مشهور از کودکی با جار و جنجال و فضای پر هیاهوی رسانه آشناست و خود هنگامی که به جوانی رسید پس از چندین جدایی جنجال‌برانگیز از بازیگرانی چون جانی لی میلر، بیلی باب تورنتون و برد پیت این فضا را به صورت غلوشده‌تر تجربه کرده است. شاید هیچ کس تصورش را هم نمی‌کرد که ستاره ۴۱ ساله امروز هالیوود که در جوانی به سرکشی و رامنشدنیبودن شهره بود، امروز سفیر حسن‌نیت سازمان ملل باشد، با پناهجویان سوری همراه شود و همپای جورج کلونی باشخصیت، به دورترین نقاط دنیا و مناطق محروم برود تا شاید بتواند به واسطه ستارهبودن و نام پرآوازه‌اش، نوری هر چند کم‌سو به جهان پر از فقر مردمان عادی جهان بتاباند.

از زمان آشنایی پر سر و صدای برد پیت با آنجلینا جولی در سال ۲۰۱۴ به واسطه فیلم «آقا و خانم اسمیت» که بعد از آن برد پیت به رابطه پنج ساله خود با جنیفر آنیستون محبوب پایان داد، رسانه‌های مختلف منتظر طلاق، جدایی و بروز مشکل میان آنجلینا و برد پیت هستند. به واسطه دل‌شکستگی جنیفر آنیستون در جریان جدایی، آنجلینا جولی همیشه در اخبار زرد مطبوعات نقش منفی را بر عهده داشته است، اما حقیقت داستان دیگری دارد. سبک زندگی خانم جولی، اقدامات و فعالیت‌های بشر دوستانه، تبدیل شدن از یک صرفاٌ بازیگر و یک زیبا‌رو به یک مادر نمونه-مادرها خوب می‌دانند که بزرگ کردن یک فرزند هم کار مشکلی است چه برسد به شش فرزند- نشان می‌دهد که خانم بازیگر اینقدرها هم که می‌گویند بد ذات و خبیث نیست.

جولی همیشه خوش‌لباس اما لاغر
خبر فعالیت‌های خیرخواهانه آنجلینا جولی کم و بیش همیشه در صدر خبرها قرار می‌گیرد اما این بار خبر لاغری خانم جولی بود که همه فعالیت‌های او را تحت‌الشعاع قرار داد و اغلب سایت‌های زرد و نیمهزرد و کاملاً حرفه‌ای لاغری او را مورد سوال قرار دادند.

عکس‌های آنجلینا جولی درسال ۲۰۱۶

عکس‌های یک‌ماه اخیر آنجلینا جولی را ببینید؛ او دارد محو می‌شود!

اگر به تصاویر منتشر شده از جولی یا فیلم‌های او نگاه کنیم اولین نکته‌ای که جلب توجه می‌کند پوشش همیشه آراسته و سلیقه بی‌نهایت منحصربهفرد او در انتخاب لباس است. اما موتیف یکسان و همیشگی ظاهر آنجلینا جولی، لاغری و صورت گاهی پوست و استخوان اوست. با تصاویر منتشرشده از جولی در یک ماهه اخیر از عکس‌های حضور او در تئاتر «همیلتون» تا عکس‌هایش در فرودگاه «جی اف کی» به همراه فرزندانش، مهمترین نکته‌ای که جلب توجه می‌کند بیش از حد لاغرشدن این ستاره است. اولین‌بار هفته‌نامه زرد و همیشه جنجالی «نشنال اینکوایرر» بود که تصویر روی جلد خود را به آنجلینا اختصاص داد و در تیتر خود نوشت: «آنجلینای مبتلا به بی‌اشتهایی، ۳۷کیلو و امتناع از خوردن غذا». این مجله در ادامه می‌نویسد: «آنجلینا جولی از شدت انورکسیا در حال احتضار است و همسرش برد پیت تهدید کرده که به دلیل کاهش وزن تکان‌دهنده از او طلاق خواهد گرفت».

این مجله ادعا کرده است که کاهش وزن وحشتناک آنجلینا جولی و رسیدن به وزن ۳۷ کیلو به دلیل ترکیبی از سرطان، انورکسیا و پارانویا است. منابع ناشناس این مقاله مدعی شده‌اند که جولی از غذا خوردن و رسیدگی به سلامت خود امتناع می‌کند و برد پیت از این وضع به ستوه آمده است. این اولین‌بار نیست که «نشنال اینکوایرر» مدعی شده است که آنجلینا از کم‌اشتهایی در حال مرگ است و تا به حال در خلال سال‌های مختلف بارها به این موضوع پرداخته است. پیکر لاغر جولی باعث شده است که بارها از سوی مجلات و منابع مختلف اختلال بی‌اشتهایی به او نسبت داده شود. در سال ۲۰۱۴ پرستار کودکی آنجلینا جولی در گفت و گو با مجله «بهداشت و تناسب اندام» مدعی شد که آنجلینا در کودکی به علت بیماری انورکسیا در بیمارستان بستری شده است.

«سیس راندل» دوست مادر مرحوم آنجلینا جولی که پرستار کودکی آنجلینا نیز بوده است مدعی شده که  خودش پیکر نحیف آنجلینا را که به دلیل سوء تغذیه بر زمین افتاده بود به بیمارستان رسانده است. او حتی مدعی شده که آنجلینا در کودکی رفتارهای خودآزاری نیز داشته است و انگشتانش را در موم داغ فرو می‌کرده است. آنجلینا جولی هیچگاه گزارشات مربوط به کم‌اشتهایی و سوء تغذیه را تایید نکرده است اما گفته است که در سال ۲۰۰۷ به واسطه مرگ مادرش به دلیل استرس و افسردگی دچار کاهش وزن شده است و پس از آن سعی کرده که به خاطر شش فرزندش برای سلامت بیشتر خود تلاش کند. آنجلینا جولی در سال ۲۰۱۳ عمل جراحی پیشگیرانه برداشتن سینه را انجام داده است پس از اینکه آزمایشات نشان داد که او ناقل ژن «BRCA1» است که باعث می‌شود به احتمال ۸۷ درصد به سرطان سینه دچار شود. آنجلینا این عمل شجاعانه را انجام داد تا مطمئن شود که بچه‌هایش او را به دلیل سرطان از دست ندهند، وضعیتی که او بسیار از آن وحشت داشت. مادر آنجلینا جولی، مادربزرگ و عمه او نیز به دلیل بیماری سرطان تخمدان درگذشته‎اند. آنجلینا در سال ۲۰۱۵ عمل جراحی برداشت تخمدان را نیز از سر گذرانده است زیرا پیش از این عمل احتمال ۵۰ درصدی ابتلا به این بیماری را نیز داشته است.

عکس‌های آنجلینا جولی ۲۰۱۶

آیا با حضور ماریون کوتیارد بوی طلاق می‌آید
ربط دادن لاغری به طلاق و این جور مسائل فقط از سایت‌های شایعه پراکنی و زرد «نشنال اینکوایرر»، «تی ام زی» و «رادار آنلاین» برمی‌آید، سایت‌های گفته شده در سال‌های اخیر به هر بهانه‌ای مساله جدایی این دو ستاره هالیوودی را مطرح می‌کنند. اما این‌بار وب سایت «گاسیپ کاپ» پا را فراتر گذاشته و طلاق این دو ستاره را به حضور «ماریون کوتیارد» ربط داده است. برد پیت در فیلم جدید خود با ماریون کوتیارد بازیگر فرانسوی همبازی است و از آنجا که این فیلم تاریخی مربوط به جنگ جهانی دوم فضایی عاشقانه دارد باعث شده است که مجلات تا آنجا که می‌توانند از موقعیت استفاده کرده و شایعه پراکنی کنند. «گاسیپ کاپ» و «نشنال اینکوایرر» ادعا کرده‌اند که برد پیت در حین فیلمبرداری فیلم جدید خود ماریون کوتیارد را از خطر غرق شدن نجات داده است، که البته این موضوع از پایه بی‌اساس بوده است. ماریون کوتیارد از سال ۲۰۰۷ به این سو با «گیلم کانه» بازیگر و کارگردان فرانسوی در ارتباط و این موضوع شایعه بودن رابطه او با برد پیت را تقویت می‌کند.

عکس‌های یک‌ماه اخیر آنجلینا جولی را ببینید؛ او دارد محو می‌شود!

جریان قهرمان بازی و نجات هم از این قرار است که برد پیت، البته محافظ او کودک شش، هفت ساله‌ای را که بر سر فیلمبرداری این فیلم در اسپانیا نزدیک بود که در میان فشار جمعیت له شود را از مهلکه نجات داده است و رسانه‌های اسپانیایی این حرکت را قهرمانانه خوانده‌اند.

بالاخره این طلاق چی شد؟
اگر با فضای شایعهپراکنی و داستان‌های پیرامون سلبریتی‌ها آشنا باشید حتما به خوبی درک می‌کنید که شایعه خوراک اصلی مطبوعات زرد است و هر چه خبر جنجالی‌تر باشد بالطبع مخاطب بیشتری آن را دنبال می‌کند. در مورد آنجلینا جولی هم می‌توان گفت که قضیه طلاق تقریبا صحت ندارد، چون سال‌ها است که این مساله توسط مجلات مکتوب و دیجیتالی مطرح می‌شود و جولی همچنان با شش فرزند و با وجود تمامی مشکلات پیرامون سلامت خود به زندگی مشترک با برد پیت ادامه می‌دهد. سایت «گاسیپ کاپ» که خود از شایعه پراکن‌های حرفه‌ای در رابطه با جولی است به‌تازگی در خبری شایعات بحران خانوادگی برد پیت و آنجلینا را به صراحت «مزخرفات» خوانده است و اشاره کرده است که اصلًا رابطه‌ای با ماریون کوتیارد یا هیچ بازیگر دیگری در کار نیست.

در مورد لاغری آنجلینا هم می‌توان گفت که سرطان و جراحی‌های پیرامون آن و فعالیت‌های بسیار زیاد این بازیگر او را بسیار خسته و ضعیف کرده است. اما لاغری بیش از حد این روزهای او شاید به انورکسیا و بیماری بی‌اشتهایی مرتبط باشد که البته هیچ منبعی هم تا به امروز بیماری او را تایید یا تکذیب نکرده است.

اصلاً چرا به آنجلینا و امثال او نیاز داریم
چهره‌هایی چون آنجلینا جولی، جورج کلونی، تام هنکس و جولیا رابرتز و بسیاری دیگر فارغ از بازیگری و کارگردانی به هر کاری که دست بزنند همیشه در صدر خبرهای دنیا قرار می‌گیرند. نکته مثبت این ستارگان این است که فراتر از لذت‌های شخصی فکر می‌کنند و همیشه اوضاع اجتماعی را زیر نظر داشته و با توجه به محبوبیتی که در رسانه‌ها و نزد مردم دارند سعی می‌کنند نگاه عمومی را به مسائلی چون جنگ، فقر، نسل‌کشی، خشونت در رابطه با زنان، کودکان و مانند اینها جلب کنند.

نکته مثبت دیگر در رابطه با آنجلینا جولی این است که  او بدون وارد شدن به حاشیه به فعالیت‌های خیرخواهانه خود ادامه می‌دهد و اصلاً توجهی به زردنگاری‌های معمول مجلات ندارد. پس بهتر است که احترام همین بانوی سی و چند کیلویی را نگه داریم زیرا اگر او و امثال او نبودند بسیاری از آوارگان و بسیاری از مشکلات جهان هیچ وقت رسانه‌ای نشده و به فراموشی سپرده می‌شد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز