کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ماجرای عجیب فلج شدن ۲ برادر با غروب آفتاب+عکس

اطلاعیه سایت

ماجرای عجیب فلج شدن ۲ برادر با غروب آفتاب+عکس

ماجرای عجیب فلج شدن ۲ برادر با غروب آفتاب+عکس

ماجرای عجیب فلج شدن ۲ برادر با غروب آفتاب+عکس

برادر به نام ،شعیب احمد با  ۱۳ سال سن و عبدول الرشید با ۹ سال سن ، اهل پاکستان می باشند.این دو برادر به عارضه ای کاملا نادر و عجیب دچار شده اند . این عارضه به این گونه است که دو برادر مذکور در طول روز زندگی بدون مشکل و کاملا عادی دارند اما با شروع شدن شب دچار ضعفی در بدن و عضلات شده و کاملا فلج می شوند. به گونه ای که تا طلوع خورشید هیچ حرکتی نمی کنند.

این ۲ برادر نزدیک به ۱ سال می شود که تحت مراقبت پزشکان و همچنین بررسی و آزمایش های گوناگون در بیمارستان اسلام آباد قرار دارند. اما هنوز هم پزشکان در حد فرضیه دلایل زیادی را بیان کرده اند که هیچ کدام به نتیجه ی قطعی نرسیده اند.

16-11-12-23491516-11-12-13425solarboys_web_1024

ماجرای عجیب فلج شدن ۲ برادر با غروب آفتاب+عکس

فلج شدن ۲ برادر

اولین گزینه‌ای که ذهن پزشکان را به خود مشغول کرد نور خورشید بود، نه ساعت روز، و اینکه احتمالا انرژی بدن دو کودک از نور خورشید تامین می‌شود. اما این فرضیه عجیب نمی‌تواند درست باشد زیرا پزشکان نشان دادند که دو کودک در طول روز می‌توانند در اتاقی تاریک حرکت کنند و فعالیت داشته‌باشند.جالب این جاست که بر اساس تحقیقات صورت گرفته این ۲ کودک حتی به فلج موقت هم دچار نیستند.

با این همه احتمال قوی‌تری نیز وجود دارد: اختلال ژنتیکی. زیرا مادر و پدر این دو کودک عموزاده هستند. اما پزشکان هنوز نمی‌دانند کدام ژن می‌تواند چنین تاثیری بر زندگی کودکان داشته‌باشد. این دو کودک دو برادر دیگر داشته‌اند که به همین مشکل مبتلا بوده‌اند و جان خود را از دست داده‌اند، اما خواهر آنها نشانه‌های این بیماری را بروز نمی‌دهد..

نمونه خون این ۲ کودک برای بررسی تخصصی تر با دستگاههای دقیق تر به خارج فرستاده شد. بغیر از نمونه خون ، تحقیقات بر روی خاک روستا و همچنین آب مصرفی آنجا در حال انجام است.

293264951-samatak-com

ماجرای عجیب فلج شدن ۲ برادر با غروب آفتاب+عکس

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز