خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » صحبت های عامل تیراندازی خیابان اشراقی +اعتراف

اطلاعیه سایت

صحبت های عامل تیراندازی خیابان اشراقی +اعتراف

صحبت های عامل تیراندازی خیابان اشراقی +اعتراف

صحبت های عامل تیراندازی خیابان اشراقی +اعتراف

صحبت های عامل تیراندازی خیابان اشراقی +اعتراف

صحبتهای عامل قتل و تیراندازی خیابان اشراقی

حدود ساعت ۱۴:۱۵ روز گذشته مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو وقوع یک تیراندازی در خیابان اشراقی منطقه دماوند تهران را به قاضی ایلخانی؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.

در این حادثه مرد جوانی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شد که حدود ساعت ۱:۳۰ بامداد روز گذشته در بیمارستان جان باخت همچنین در صحنه جرم یک مرمی متعلق به سلاح شاه کش کشف و ضبط شد.

در رابطه با این پرونده قتل، پدر و پسری و پسر جوانی دیگر بازداشت شدند و روز گذشته برای انجام بازپرسی به شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند اما هر سه متهم منکر قتل و تیراندازی به مقتول شدند.

صحبت های عامل تیراندازی خیابان اشراقی +اعتراف

یکی از متهمان این پرونده در جزئیات تیراندازی به بازپرس گفت:روز حادثه همراه با پسرم و دوستش در منزل بودیم که مقتول برای حل اختلاف مالی با سهراب به منزلمان آمد، دقایقی نگذشته بود که سهراب نیز به منزلمان آمد، من در دستشویی بودم که ناگهان صدای تیراندازی شنیدم، زمانی که به محل حادثه رفتم مقتول غرق در خون روی زمین افتاده بود و سهراب (قاتل) به من گفت «اگر صدایت دربیاید تو و بچه ات را نیز با اسلحه می کشم»؛ سهراب پس از این حادثه فرار کرد.

متهمان این پرونده با دستور بازپرس امور جنایی تهران در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفته اند و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

عامل قتل و تیراندازی خیابان اشراقی منطقه دماوند تهران از پشت پرده جنایت و روز حادثه گفت .

 

امتیاز 3.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز