تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حمایت اوباما از هیلاری کلینتون و حزب دموکرات

اطلاعیه سایت

حمایت اوباما از هیلاری کلینتون و حزب دموکرات

حمایت اوباما از هیلاری کلینتون و حزب دموکرات

حمایت اوباما از هیلاری کلینتون و حزب دموکرات

رئیس جمهور آمریکا با حضور در گردهمایی هواداران حزب دموکرات از هیلاری کلینتون نامزد نهایی این حزب در انتخابات آمریکا حمایت کرد.
به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، باراک اوباما شب گذشته در محل گردهمایی حزب دموکرات آمریکا که در فیلادلفیا قرار دارد حضور پیدا کرد و هیلاری کلینتون نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان وارث سیاسی خود و همچنین بهترین انتخاب و امید مردم آمریکا برای حفاظت از دموکراسی در مقابل عناصر عوام فریبی مانند دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان این کشور معرفی کرد.
 
حمایت اوباما از هیلاری کلینتون و حزب دموکرات
اوباما تضمین کرد که کلینتون فردی مورداعتماد و قابل اطمینان است نه فقط برای او بلکه برای تمام مردم آمریکا که نیاز به یک مبارز دارند تا آن ها را مورد حمایت قرار دهد.
اوباما گفت: «کلینتون برای کمک به ما تا اینجا ادامه داده است، اگر تاکنون متوجه نشده ایم و یا اگر دموکراسی در این کشور برای شما اهمیت دارد نمی توانید در خانه خود بمانید و دست روی دست بگذارید زیرا مطمعنا هیلاری نمی تواند در تمامی موضوعات با شما هم نظر باشد.»
اوباما تصویری خوش بینانه ای از آمریکا و قدرت دفاعی و سیاست های آن ارائه داد و در عین حال حملاتی را به دونالد ترامپ وارد آورد و این نامزد جمهوریخواه را تهدیدی برای آمریکا معرفی کرد و گفت: «هرکسی چه فاشیست باشد چه کمونیست یا افراطی و یا عوام فریب همواره در پایان شکست خواهد خورد.»
هیلاری کلینتون نیز بر روی صحنه این گردهمایی حاضر شد و با اوباما دست داد. کاملا مشخص بود که دو رقیب سابق سیاسی در حال حاضر چقدر به یکدیگر نیاز دارند.
 
حمایت اوباما از هیلاری کلینتون و حزب دموکرات
به گزارش نیویورک تایمز، اوباما از سخنانی استفاده کرد که بتواند موجب شکاف میان کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ و رای دهندگان جمهوریخواه شود. وی گفت: «ترامپ نه جمهوریخواه است و نه محافظه کار. جمهوریخواهان راه حل جدی برای مشکلات ندارند آن ها تنها طنز، خشم، سرزنش دیگران و نفرت را سر لوحه کار خور قرار داده اند.»
شاخه چپ حزب دموکرات هنوز با بقیه شاخه ها متحد نشده و کلینتون را به عنوان رهبر حزب نپذیرفته است در حالی که به نظر می رشد تمامی شاخه های حزب دموکرات رهبری دونالد ترامپ را پذیرفته اند.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز