سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » جدیدترین اخبار حذف کارت سوخت بنزین ۱۹ مرداد ماه ۹۵

اطلاعیه سایت

جدیدترین اخبار حذف کارت سوخت بنزین ۱۹ مرداد ماه ۹۵

جدیدترین اخبار حذف کارت سوخت بنزین ۱۹ مرداد ماه ۹۵

جدیدترین اخبار حذف کارت سوخت بنزین ۱۹ مرداد ماه ۹۵

آخرین اخبار حذف کارت سوخت بنزین ۱۹ مرداد ۹۵ + عکس

حذف کارت سوخت

آخرین اخبار حذف کارت سوخت بنزین امروز ۱۹ مرداد ۹۵ که حاجی دلیگانی از رأی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای حذف کارت سوخت خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوع خود برای بررسی اصلاحیه قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور اظهار کرد: در این جلسه اصلاحیه قانون بودجه سال ۹۵ که در قالب چهار تبصره، ۲۲، ۳۵، ۳۶، و ۳۷ به مجلس ارائه شده بود، تصویب شد.

وی با بیان اینکه در تبصره‌ های تصویبی تغییراتی نسبت به لایحه‌ ای که دولت به مجلس ارائه کرده بود اعمال شد، افزود: در جریان بررسی بند ح تبصره ۳۷ که دولت در آن درخواست حذف کارت سوخت را داشت، این درخواست مورد موافقت اعضاء قرار گرفت اما این موضوع باید در صحن علنی مجلس نیز به رای گذارده شود.

حاجی دلیگانی به بند ب تبصره ۳۷ اشاره کرد و گفت: این بند هم در جلسه رأی نیاورد بنابراین هر دو بند تبصره ۳۷ در صحن علنی مجلس مطرح می‌ شود. عضو کمیسیون برنامه و بودجه به تبصره ۲۲ که در آن دولت درخواست کاهش بودجه دفاعی کشور را داشته اشاره و خاطرنشان کرد: در جلسه امروز مقرر شد طلب خریدهای نظامی که چه قبل و چه بعد از انقلاب وجود دارد وصول و صرف امور دفاعی کشور شود و اعضا با حذف این تبصره مخالفت کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز