دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » به کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت ۲۴ تیر ۹۵

اطلاعیه سایت

به کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت ۲۴ تیر ۹۵

به کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت ۲۴ تیر ۹۵

به کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت ۲۴ تیر ۹۵

کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت شجریان 23 تیر 95

کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت شجریان ۲۳ تیر ۹۵

محمدرضا شجریان

به کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت محمدرضا شجریان ۲۳ تیر ۹۵ که شایعه به کما رفتن محمدرضا شجریان خواننده محبوب ایران توسط محمد سریر و داوود گنجه ای تکذیب شد.

محمدرضا شجریان مدتیست که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند و در این بین برخی از افراد سودجو با انتشار مطالب کذب در مورد بیماری محمدرضا شجریان باعث رنجش خاطر مردم عزیز ایران میگردند.

در آخرین خبر شایعه که توسط برخی از کاربران منتشر شد از به کما رفتن محمدرضا شجریان گفته شد که این خبر موجب رنجش و ناراحتی طرفداران این استاد بزرگ شده است.

کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت شجریان 23 تیر 95کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت شجریان ۲۳ تیر ۹۵

برخی با انتشار خبر محمدرضا شجریان به کما رفت قصد بدست آوردن آمار و بازدید کننده را داشتند که خبر به کما رفتن محمدرضا شجریان توسط محمد سریر و داوود گنجه ای تکذیب شد.

داوود گنجه‌ ای نوازنده و یکی از نزدیکان خانواده شجریان در خصوص انتشار اخباری مبنی بر کما رفتن محمدرضا شجریان گفت: آخرین اخباری که من از او دارم این است که حالش خوب است و هیچ چیزی در این باره نشنیدم و فکر نمی‌ کنم اتفاقی افتاده باشد و این موضوع را شایعه می‌ دانم.

وی ادامه داد: این جریانی است که همیشه راجع به هنرمندان پیش می‌ آید. به طور مثال برای آقای کشاورز و مشایخی و یا هر کسی که در بستر بیماری قرار دارد از این دست شایعه‌ ها به وجود می‌ آید. کسی هم به ایشان دسترسی ندارد من نمی‌ دانم این خبرها را از کجا می‌ آورند در صورتی که هیچ منبعی ندارند.

کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت شجریان 23 تیر 95کما رفتن محمدرضا شجریان و خبر فوت شجریان ۲۳ تیر ۹۵

گنجه‌ ای افزود: چند روز پیش همایون به من گفتند که او حالشان خوب و رضایت‌ بخش است فقط مقداری ضعف داشتند که امیدواریم برطرف شود و برای مرحله دوم درمان اقدام کند. من با آن‌ها در تماس هستم اما خوشایند نیست که هر روز بر اساس این اخبار و شایعه‌ها این مسئله را پیگیری کنم و کسی هم جز خانواده و برخی از دوستان از وی اطلاع ندارند.

این نوازنده در پایان صحبت‌ های خود خاطرنشان کرد: ما باید برای سلامتی همه هنرمندان دعا کنیم که سالم و سلامت باشند نه اینکه بر اساس این شایعات مردم را ناراحت کنیم.

همچنین محمد سریر نیز در این خصوص عنوان کرد: من بعید می‌ دانم این اتفاق افتاده باشد چون اگر اینگونه بود تا به الان این اخبار به ما رسیده بود و او تا چند روز پیش حالشان خوب بوده است و نمی‌ شود که به طور ناگهانی این اتفاق بیافتد.

کما رفتن محمدرضا شجریان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز