آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » مدل لباس » لباس مردانه » مدل کت و شلوار شیک مردانه مخصوص مهمانی رسمی ۱۳۹۵

اطلاعیه سایت

مدل کت و شلوار شیک مردانه مخصوص مهمانی رسمی ۱۳۹۵

مدل کت و شلوار شیک مردانه مخصوص مهمانی رسمی ۱۳۹۵

مدل کت و شلوار شیک مردانه مخصوص مهمانی رسمی ۱۳۹۵

۱-تفاوت با تساوی حقوق در تضاد نیست. منظور از تساوی حقوق، آزادی برای انجام کاری است که برای آن ساخته شده‌ایم و تفاوت این است که زن و مرد برای کار یکسان ساخته نشده‌اند.

۲-زنان و مردان با یک‌دیگر فرق می‌کنند؛ نه بهترند و نه بدتر، بلکه متفاوتند.

۳-به علت ظلم‌هائی که در تاریخ به زنان شده است؛ هر صحبتی مبنی بر متفاوت بودن زنان و مردان را، مخالفت با تساوی حقوق زن و مرد و سخنی ناپسند می‌دانند.

۴- برابری زن و مرد یک قضیه مصلحتی و به عبارت دیگر اخلاقی است؛ اما پرسش درباره‌ی تمایزات اساسی بین آن‌ها، یک مسئله علمی است.

۵-حجم هورمون‌ها و پیوندهای مغز که در رحم مادر شکل می‌گیرند؛ افکار و رفتارهای ما را تعیین می‌کنند. بنابراین از ابتدا دو جنس، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی متفاوتند؛ یعنی برابر نیستند.

۶-شناختن جنس مخالف یک امتیاز بزرگ است.

۷-زنان خیلی سریع می‌فهمند که کسی غمگین یا ناراحت است ولی مردان تا کسی گریه نکند و ناراحتی خود را بیان نکند؛ ناراحتی او را نمی‌فهمد. این اصطلاحاً درک زنانه است که برای انجام وظایف مادری و خانه‌داری در زن تکامل پیدا کرده‌است.

۸-زنان جزئی تغییرات ظاهری و رفتاری دیگران را درک می‌کنند و این توانائی زنان، قرن‌هاست که همسران بی‌وفا را غافلگیر کرده‌است.

۹-مغز یک مرد در حالت استراحت ۷۰% از فعالیتش کاسته می‌شود؛ ولی زن در همان حال ۹۰% فعالیت مغزی دارد. بنابراین زن یک رادار سیار است که به طور مرتب از پیرامون خود اطلاعات دریافت کرده و تجزیه تحلیل می‌کند.

۱۰-در چشم انسان، سلول‌های مخروطی، وظیفه تشخیص رنگ‌ها و دیدن جزئیات را دارد. عامل انتقال این سلول‌ها بر روی کروموزم x است و زنان بر خلاف مردان که xy هستند ۲ کروموزم x دارند ( xx ). پس تعداد بیشتری سلول مخروطی در چشمشان وجود دارد و جزئیات و رنگ‌ها را بهتر تشخیص می‌دهند.

۱۱-سفیدی چشم زنان بیش از مردان است و چون سفیدی چشم وظیفه‌اش حرکت و تغییر جهت است؛ زنان بهتر می‌توانند کره‌ی چشمشان را حرکت بدهند بنابراین فضای بیشتری را در هر نگاه می‌بینند.

۱۲-زنان دید گسترده‌ای دارند ولی مردان زاویه‌ی دیدشان مثل یک تونل تنگ است.

۱۳- چشم مردان بزرگتر از زنان است و برای دیدی تونل مانند و فاصله‌های بسیار دور، برنامه‌ریزی شده است.

۱۴- چشم مردان چون به مدت هزاران سال برای شکار تکامل یافته؛ برای نگاه کردن به روبرو و مسافت‌های دور ( برای پیدا کردن شکار ) مناسب است. برخلاف آن، چشم زنان چون وظیفه حفاظت از خانه را برعهده داشته است، می‌تواند تا زاویه ۴۵ درجه از چپ و راست و بالا و پائین را ب‌بیند.

۱۵-به علت نوع بینائی‌شان، تعداد تصادفات پسربچه‌ها حدود دو برابر دختربچه‌هاست؛ که البته مقداری از این تفاوت به علت پرجرأت‌تر بودن پسرها نیز هست.

۱۶- علت این‌که مردها اشیاء را در یخچال ، کمد و . . . . . دیرتر از زن‌ها پیدا می‌کنند؛ تفاوت وسعت بینائی آن دو جنس است. چیزی که زن با یک نگاه پیدا می‌کند. مرد برای پیدا کردنش باید سرش را به چپ و راست و بالا و پائین حرکت دهد.

۱۷- زنان توانائی تجسم فضائی کمتری دارند؛ بنابراین موقع پارک کردن ماشین اغلب با مشکل مواجه شده و به در و دیوار می‌زنند.

۱۸-مردان چشم‌چران‌تر از زنان نیستند ولی چون مردها برای دید زدن مجبورند سرشان را به اطراف حرکت دهند زودتر لو می‌روند. ولی زن‌ها در حالی‌که ظاهراً جلوشان را نگاه می‌کنند، اطرافشان را هم دید می‌زنند.

۱۹-چون مردان در نور کم دید بهتری از زنان دارند و همچنین تجسم فضائی و تخمین فاصله‌شان با خودروهای دیگر را راحت‌تر انجام می‌دهند؛ بهتر است مردان در شب و زنان در روز رانندگی کنند.

۲۰-هنگام ورود به یک مهمانی، زنان در کمتر از ۱۰ دقیقه تمام افراد را از نظر می‌گذرانند و شخصیت و رفتارشان را تجزیه و تحلیل می‌کنند. ولی مردان بیشتر به فضا و مکان توجه می‌کنند و حداکثر چند نفر آشنا را تشخیص می‌دهند.

۲۱- مردها معمولاً با دروغ‌هایشان نمی‌توانند زنان را قانع کنند؛ چون آنان عدم‌هماهنگی رفتار و گفتارشان را تشخیص می‌دهند ( با دقتی که روی جزئیات حرکات بدن او دارند ). ولی زن‌ها به راحتی سر مردان را شیره می‌مالند!! برای دروغ به زنان، مردان بهتر است از نامه یا تلفن استفاده کنند.

معرفی بهترین برندهای کت و شلوار در سال 2016

۷ روش برای خوش استایل بودن آقایان

در جامعه اولین چیزی که از شخصیت شما میبینند، لباس شما است. در مصاحبه‌های کاری، مهمانی‌های رسمی و … اولین چیز که نشان دهنده شخصیت شما است، لباس است. شما نمیخواهید که در چشم دیگران به عنوان یک نوجوان دیده شوید. پس به ۷ نکته‌ای که ما به شما ارائه میدهیم توجه کنید.

مدل لباس مردانه ۱۳۹۵

۱.کت و شلواری پیدا کنید که به سایز شما بخورد

امن ترین سرمایه گذاری روی البسه خریدن کت و شلوار است؛ چون که رسمی ترین لباس و همین طور شیک ترین آنهاست. شما به کت و شلواری نیاز دارید که بدن شما را خوب نشان بدهد نه اینکه شما را چاق یا لاغر نشان دهد. نگران قیمت هم نباشید چون اکثر کت و شلوارها قیمتی زیر ۱ میلیون دارند.

 مدل کت و شلوار مردانه ۲۰۱۶

۲.چند دست شلوار جین بگیرید

پیدا کردن شلوار جین های با کیفیت زیاد سخت نیست اما خب هر چیزی قیمتی دارد. در این مورد میتوانید کمتر ولخرجی کنید ولی باید موقع خرید حواستان به ۳ چیز باشد: شلواری که رنگ های تیره داشته باشد، کمر آن باریک باشد اما نه آنقدر که باعث ناراحتی شما بشود و فرمی که به بدن شما میدهد. دقت کنید که شلوارهای جین شما نه زیاد راحت باشند نه اینکه باعث عذاب بشوند.

جدیدترین مدل های کت و شلوار  ۹۵

۳.استفاده از شلوارک

شلوارک ها نباید از کمد لباس های آقایان دور ریخته بشوند، فقط باید از آنها به موقع استفاده شود. مثلا استفاده آنها در پیک نیک، داخل خانه و… اشکالی ندارد. در اینجا فاکتور کیفیت اصلا اهمیتی ندارد و بیشتر باید به راحتی توجه کرد. این شلوارک ها نباید بیش از حد کوتاه باشند. روی پاهای خود کار کنید تا از نشان دادن آنها خجالت نکشید.

۴.تی شرت های بهتر بگیرید

شاید فکر کنید که تی شرت مخصوص افراد نوجوان یا پیر است، اشتباه شما اینجا است که همه را به یک چشم میبینید. بله تی شرت هایی که طرح های بچه گانه دارند جزء همین دسته به شمار می آیند اما تی شرت هایی ساده یا با طرح های زیبا از این دسته خارج میشوند. حال که هوا گرم است میتوانید از تی شرت های سفید یا زیتونی و یا خاکستری استفاده کنید.

 

مدل لباس پسرانه ۱۳۹۵

4 (2)

۵.مهارت تطبیق

اولین کاری که وقتی به سراغ خریدن لباس میروید انجام میدهید، این است که لباس ها را با یکدیگر تطبیق میدهید. چه از لحاظ رنگ یا از لحاظ جنس و… اما بعضی مواقع سلایق شخصی با عرف جامعه مطابقت ندارد و باعث میشود ظاهری عجیب و غریب پیدا کنید. پس چند چیز را قبل از خریدن لباس در نظر بگیرید: رنگ های شاد، رنگ های کودکانه نیستند. لباس های رسمی را با لباس های غیر رسمی و راحتی ست نکنید. رنگ بندی را رعایت کنید و…

4 (3)

مدل های جذاب از لباس ۱۳۹۵

4 (4)

۶.توجه به همه اجزا

اگر به البسه مدل ها دقت کرده باشید، متوجه جزئیاتی که در آن به کار رفته خواهید شد. اکسسوار به کار رفته زیاد نیستند ولی به اندازه ای هستند که باعث ایجاد زیبایی میشوند. چند عدد کروات و پاپیون بگیرید، دستمال جیب هم یادتان نرود. یادتان هم باشد که آنها را با لباستان تطبیق دهید تا باعث ایجاد ناهنجاری در ظاهر شما نشوند.

4 (5)

4 (6)

مدل لباس دامادی ۱۳۹۵

4 (7)

۷.توجه به جواهرات

تعجب نکنید، منظور ما از جواهرات ساعت و حلقه است. کلاه های کپ و هر چیزی که به شما برچسب نوجوان را میزند کنار بگذارید. به جای آنها از ساعت هایی استفاده کنید که زیاد گران باشند و نه ارزان. با سرمایه ای مناسب هم میتوانید لوازم خود را تهیه کنید و لازم نیست خود را به خرج میلیونی بیندازید؛ پس در این مورد زیاد ولخرجی نکنید و بیشتر به دنبال استفاده از وسایل ساده و در عین حال شیک باشید.

4 (8)

4 (9)

مدل کت و شلوار دامادی ۱۳۹۶

4 (10)

4 (11)

مدل کت و شلوار رسمی مردانه ۹۶

4 (12)

مدل کت و شلوار مردانه

مدل کت و شلوار ۲۰۱۷

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز