دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی دختر ایرانی در قفس MMA ارمنستان

اطلاعیه سایت

دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی دختر ایرانی در قفس MMA ارمنستان

دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی دختر ایرانی در قفس MMA ارمنستان

دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی دختر ایرانی در قفس MMA ارمنستان

دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی دختر ایرانی در قفس MMA ارمنستان

دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی دختر ایرانی در قفس MMA ارمنستان

مبارزه آرینا مافی

دانلود فیلم جنجالی مبارزه دلخراش آرینا مافی دختر کاراته کار ایرانی در مسابقات رشته MMA ارمنستان که در داخل قفس به طرز وحشتناکی انجام می شود و حسابی کتک می خورد. آرینا مافی ورزشکار نوجوان ۱۲ از ایران برای شرکت در مسابقات رشته MMA به ارمنستان می رود و با لباس کاراته داخل قفس به طرز وحشتناکی مقابل ورزشکار تخصصی این رشته کتک می خورد.

در این رده سنی وقتی مبارز روی زمین می افتد مشتزنی خطاست و مبارز مجاز به استفاده از فنون قفلی است در صورتیکه ورزشکار مقابل نوجوان ایرانی پس از به زمین افتادن وی ضربات بی شماری را به سر وی وارد می کند و داور مسابقه هم ناظر این خشونت است.

وزارت ورزش پیش از این از اعزام ورزشکاران خانم بدون مربی زن خودداری می کرد ولی در ورزشهای رزمی شاهد اعزام های خودسرانه هستیم. گفته می شود این ورزشکار نوجوان به همراه مربی مرد پا به این مسابقات گذاشته است.

اطلاعیه فدراسیون کاراته

فیلم منتشر شده ربطی به کاراته ندارد

به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر مبارزه یکی از ورزشکاران دختر نوجوان که با لباس کاراته در رقابت های داخل قفس ارمنستان حاضر شده بود، فدراسیون کاراته اطلاعیه ای را صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: این فیلم مربوط به رقابت های رشته MMA (تلفیقی از ورزشهای رزمی) است که در آن ورزشکاران در قفس به رقابت با یکدیگر می پردازند و اساسا این رشته ورزشی ارتباطی با کاراته ندارد.

تنها دلیل آنکه هر بیننده ای تصور می کند این ورزشکار از کاراته کاهای ایران بوده، لباس کاراته ای که دختر مبارز نوجوان بر تن کرده است!

به اطلاع می رساند کلیه سفرهای خارجی کاراته کاهای ایرانی به رقابت های آسیایی و جهانی، تنها پس از تایید فدراسیون و اخذ مجوز آن در شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان صورت می گیرد.

در پایان ضمن هشدار به کلیه والدین محترم ، تقاضا داریم این عزیزان برای فعالیت ورزشی فرزندان خود در رشته کاراته به سبک هایی مراجعه کنند که مورد تایید فدراسیون می باشد و در صورت مواجهه با افراد فاقد صلاحیت و دریافت پیشنهاد‌هایی اغوا کننده، مراتب را به فدراسیون کاراته اعلام کنند.

متاسفانه در فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده شاهد هستیم که داور مسابقات به هیچ عنوان قوانین MMA را رعایت نکرده است و حتی پس از زمین خوردن ورزشکار ایرانی به حریف او اجازه می‌دهد تا به مبارزاتش ادامه دهد.

دانلود فیلم مبارزه آرینا مافی

::

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 3.67 ( 3 رای )
اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز