لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب اهواز+معذرت خواهی

اطلاعیه سایت

فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب اهواز+معذرت خواهی

فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب اهواز+معذرت خواهی

فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب اهواز+معذرت خواهی

دانلود فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب اهواز + معذرت

فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب اهواز+معذرت خواهی

توهین مهران غفوریان

دانلود فیلم توهین مهران غفوریان به مردم عرب زبان اهواز و عرب های اهواز که بعد از آن مهران غفوریان از مردم اهواز معذرت و عذرخواهی می کند که جزییات آن را مشاهده می کنید.

توهین مهران غفوریان از ملت عزیز عرب خوزستان و خشم ملت عرب از او

درست یک هفته بعد از لغو مراسم معایده کبری که نماد برگزاری بزرگترین عید اسلامی در اهواز بشمار می آمد با مجوزهای رسمی و حمایت های مالی نهادهای دولتی؛ شومن برنامه های مضحک تلویزیونی که سابقه توهین آشکار به مردم عرب را در کارنامه افتضاحات خود دارد قرار است چند شبی صاحب صحنه ی نمایش بشود.

مهران غفوریان بازیگر نقش های طنز تلویزیون شب گذشته در مراسمی در اهواز رسما از عرب های اهواز پوزش خواست.

مدتی پیش و به دنبال اهانت «اکبر عبدی» به مردم عرب از شبکه سه سیما؛ مهران غفوریان بازیگر نقش های کمدی در این باره به حالت کنایه طی کلیپی گفت: «عرب ها برن خدا رو شکر کنند که بدتر از این به آنها نگفت. «عرب ها» برن شکر کنند خداشونو». انتشار آن کلیپ با این لحن از #غفوریان باعث ایجاد موجی از نارضایتی و رنجش شهروندان عرب شد.

غفوریان شب گذشته در سالن کارگر واقع در منطقه کمپلو اهواز طی مراسمی از مردم عرب استان عذرخواهی کرد و توضیح داد: مدتی پیش به دنبال حادثه منا؛ اقای عبدی سخنی در تلویزیون گفت و بعد از آن شبکه تی وی پلاس با من مصاحبه کرد که من منظورم با دولت سعودی بود و نه عرب ها و من نوکر عرب ها هستم. مصاحبه دقیقا در زمانی بود که همه مردم در حال همدردی با قربانیان بودند.

وی همچنین افزود: هنرمندی که به اقوام اهانت کند هنرمند نیست و خاک بر سر هنرمندی که اقوام عزیز را مورد اهانت قرار دهد و من شخصا ارادت دارم به عرب های عزیزمان.

این بازیگر برنامه های طنز همچنین گفت: برادرم در منطقه عرب ها در اهواز زندگی می کند و با آنها معاشرت داریم.

در خلال سخنان غفوریان؛ مجری برنامه گفت «به افتخار همه قومیت ها» که غفوریان حرف مجری را قطع کرد و گفت اصلا کاری به همه قومیت ها ندارم و من نوکر عربهای اهواز هستم به قرآن.

 

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 4.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز