آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
خانه » اخبار » اجتماعی » مرز مهران بسته شد+تصاویر

اطلاعیه سایت

مرز مهران بسته شد+تصاویر

مرز مهران بسته شد+تصاویر

مرز مهران بسته شد+تصاویر

بسته شدن مرز مهران مرز مهران بسته شد ازدحام شهر مهران تکمیل ظرفیت مرز مهران مسیر های جایگزین مرز مهران

مرز مهران بسته شد+تصاویر

مرز مهران بسته شد

افرادی که هنوز به سمت مرز مهران حرکت نکرده اند و یا در راه مهران هستند به چزابه و شلمچه مراجعه کنند. بین ۷ تا ۸ هزار نفر بصورت غیر مجاز در مهران حضور دارند که باعث بروز مشکل در مرز مهران شده اند.
 رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: هر زمان شرایط در مهران مهیا شد از طریق رسانه ها اعلام می کنیم تا زائران از مرز مهران عبور کنند ولی الان فقط افرادی که در مهران هستند از مرز عبور می کنند.

به گزارش عصر ایران به نقل از  شبکه خبر،ذوالفقاری با اشاره بهاینکه، زائران اربعین به سمت چزابه و شلمچه بروند تاکید کرد: افرادی که هنوز به سمت مرز مهران حرکت نکرده اند و یا در راه مهران هستند به چزابه و شلمچه مراجعه کنند.  به گفته رییس ستاد مرکزی اربعین، بین ۷ تا ۸ هزار نفر بصورت غیر مجاز در مهران حضور دارند که باعث بروز مشکل در مرز مهران شده اند.

درارتباط تصویری با خبرنگاران صدا و سیما در مهران و شلمچه، رادپور در مرزمهران گفت: تا کنون تردد با روادید و ویزا در مرز مهران امکان پذیر بوده است و در این روزها در آستانه اربعین تردد به اوج خود رسیده است.

مرز مهران بسته شد+تصاویر

نقیان در مرز شلمچه نیز گفت: با افتتاح بزرگ‌ترین پایانه مسافربری کشور با ۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع  با حضور رئیس‌جمهور، به عنوان تنها مرز خروج زائران اتباع خارجی به عتبات عالیات ان، تا کنون  ۴۵۰ هزار نفر از این مرکزعبور کرده اند.

مرز مهران بسته شد+تصاویر

نقیان خبرنگار صدا و سیما در خصوص مراکز درمانی در مرز شلمچه گفت: مشاوره های مختلف بهداشتی به زائران داده می شود و برای هر دو طرف رفت و برگشت مهیاست و زائران  در صورت نیاز تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز