قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
خانه » اخبار » عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها

اطلاعیه سایت

عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها

عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها

عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها

اولین “پهپاد انتحاری” نیروی دریایی سپاه رونمایی شد

عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی هاعکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها

پهپاد جدید نیروی دریایی سپاه با قابلیت انجام عملیات انتحاری، رونمایی شد.

خبرگزاری تسنیم، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مهمترین نیروهای عمل کننده در خلیج فارس به شمار می‌رود و عملکرد این نیرو، همواره مورد توجه رسانه‌ها بوده است.

این نیرو، با در اختیار داشتن انواع موشک‌های کروز، بالستیک، قایق‌های تندرو (در انواع مختلف)، ناوچه‌های موشک‌انداز، بالگردهای رزمی و . . . ، آمادگی کاملی برای برخورد با هرگونه اقدام خصمانه دشمن دارد.

در همین زمینه، نیروی دریایی سپاه اخیرا با طراحی و تولید یک مدل پهپاد که رزمی – شناسایی، به قابلیت دفاعی خود در بخش هواپایه و هوایی، افزوده است.

عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی هاعکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها

پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه

نمونه‌های شناسایی این پهپاد به دوربین‌های پیشرفته نظامی با قابلیت استفاده در شب و روز و همچنین با امکان استفاده در مناطق مرطوب دریایی، به پرواز در آمده و به انجام ماموریت می‌پرازد.

این پهپاد، حدودا ۴ ساعت مداومت پروازی داشته و می‌تواند تا بُرد ۱۰۰۰ کیلومتری، به انجام عملیات بپردازد. یکی از مهمترین ویژگی‌های این پهپاد آن است که پرنده می‌تواند تا سطح نیم متری آب پایین آمده و پرواز کند و از سوی دیگر تا ارتفاع ۳ هزار پایی نیز بالا رفته و به ماموریت اعزام شود.

پهپاد جدید نیروی دریایی سپاه، حدود ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت سرعت داشته و آب نشین است، بدین شکل که پس از انجام ماموریت شناسایی، به راحتی می‌تواند روی آب فرود بیاید.

این پهپاد قابلیت حمل موشک ندارد اما در بُعد رزمی، می‌تواند با حمل مواد منفجره شدیدالانفجار، انتحاری عمل کند به این شکل که با حرکت کروزی (نزدیک به سطح آب)، خود را به هدف رسانده و با سرعت بالا، خود را به شناور یا یک مرکز فرماندهی در خشکی بکوبد.

عکس پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه+ویژگی ها
پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه,پهپاد انتحاری سپاه, پهپاد جنگی سپاه پاسداران

پس از قایق‌های تندرو یامهدی که قابلیت عملکرد انتحاری دارند، این دومین محصول انتحاری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز