شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » مدل لباس » کیف و کفش » نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف ۲۰۱۶

اطلاعیه سایت

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف ۲۰۱۶

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف ۲۰۱۶

نکات کلیدی در خرید کیف

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016

۱اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگ‌شان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

 

 

۲ اگر شما لباس‌های چندرنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون می‌پوشید، باید یک کیف تک‌رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.

 

 

۳ اگر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس‌های شما هماهنگ است.

 

 

۴ اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.

 

 

۵ اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد. می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک‌ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، سایز کیف بستگی دارد که چه مقدار چیزی می‌خواهید در کیف خود حمل کنید.

 

 

۶ شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند.

 

 

۷ اگر می‌خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه توجه به بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگ کم می‌شود.

 

 

۸ اگر ران‌های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.

 

 

۹ از کیف‌های بسیار بزرگ برای افزودن حجم به اندام خود استفاده کنید. اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف‌ها خودداری کنید.

 

 

۱۰ کیف‌های زیربغلی (کیف‌دستی‌هایی که کوچک‌ترند و خوب زیر بغل قرار می‌گیرند)، تازگی‌ها زیادتر استفاده می‌شوند.

 

 

۱۱ کیف‌های بزرگ، قلنبه و حجیم، بیشتر برای دخترانی مناسب است که وسایل زیادی لازم دارند. دخترهای نوجوان معمولاً کیف‌های بزرگ حمل می‌کنند.

 

 

۱۲ کیف دستی‌های مارک‌دار به دلیل قیمت‌های بالای‌شان کمتر استفاده می‌شوند. اینکه خانمی مدت‌ها پس‌انداز کند تا یک کیف مد روز بخرد، نشان می‌دهد که پشتکارش برای به دست آوردن چیزهایی که دوست دارد، زیاد است!

 

 

۱۳خانم‌هایی که کیف مستطیلی چمدانی شکل (چمدانک) به دست می‌گیرند، معمولا دوست دارند منحصر به فرد باشند و نظر و سلیقه خودشان را خیلی قبول دارند. اگر شما هم از همین گروهید، چمدانک، انتخاب خوبی است.

 

 

۱۴ هر زنی بنا بر استفاده از کیف دستی باید آن را تهیه و مرتب کند. روزگاری کیف دستی خانم‌ها فقط برای تزیین به‌کار می رفت ولی در حال حاضر کیف یک همراه مناسب برای خیلی از مناسبات برای خانم‌ها است. به همین دلیل شما از پیشنهادهای ما برای مرتب کردن کیف خود استفاده کنید.
کیف خود را روی میز خالی کنید و به آنچه از درون کیف شما بیرون می‌آید، توجه کنید. چیزهایی را که به درد شما نمی‌خورد دور بریزید مانند یک فهرست خرید و یا جعبه آدامسی که تمام شده. بعد به سراغ کیف پول خود بروید، قبض‌هایی که از تاریخ آنها زمانی طولانی گذشته یا فیش‌های دستگاه‌های خودپرداز را از کیف خارج و پول‌های خودتان را مرتب کنید. چیزهایی که لازم است در کیف شما حتما باشد؛ این‌هاست: کیف پول، تلفن همراه و چند قطعه از لوازم آرایشی مانند رژ لب و یک سایه.

مدل های کیف ۲۰۱۶

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016

برای خانم‌ها چه چیزی می‌تواند هیجان‌انگیزتر از خرید کیف و کفش باشد؟ درست در لحظه‌هایی که زندگی یکنواخت شده، روزها تکرار می‌شود و روزمرگی حوصله‌ها را سر می‌برد یک خرید جانانه می‌تواند آبی بر آتش کسالت شما باشد. این شماره می‌خواهیم شما را با جدیدترین مدل‌های کیف در سال ۲۰۱۶  آشنا کنیم تا اگر احیانا تصمیم گرفتید یکنواختی زندگی را با خرید کیف  از بین ببرید، جدیدترین مدل‌ها را بشناسید و با آگاهی خرید کنید و کیفی را دست‌تان بگیرید که به روز باشد.

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016

آنهایی که اسپرت‌پوشی را کلا ترجیح می‌دهند بروند سراغ این مدل‌های جین. اتفاقا استایل‌تان با تیپ‌های جین هم خاص می‌شود.

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016

یک کیف رودوشی دیگر، صورتی رنگ مناسب دورهمی‌های نیمه‌رسمی برای دخترخانم‌هایی است که می‌خواهند اکسسوارهای خاصی همراه‌شان باشد.

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
یک انتخاب ساده و شیک و بی‌دردسر. چرم مقاوم و رنگ طبیعی‌اش آن را برای هر سن و سالی مناسب می‌کند.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
کمی کلاسیک‌پسندها این طرح‌ها را دریابند. در یک چیز شک نکنید. طرح‌های سورمه‌ای و قرمز، اتوماتیک وار استایل شما را کلاسیک می‌کند.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016

با این کیف قرمز فانتزی، روزهای‌تان را رنگی کنید. این کیف فانتزی است پس بهتر اینکه با استایل اسپرت استفاده نشود.

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
طرح این کیف چند سالی می‌شود در جمع محبوب‌های بازار قرار گرفته است. رنگ آبی آسمانی، رنگ خنکی است که می‌تواند استایل‌تان را تابستانی کند.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
 این چرم شیک و خاص و متفاوت را که اتفاقا رنگ چرم طبیعی هم روی آن نشسته می‌توانید هم با استایل‌های رسمی استفاده کنید هم اسپرت. چه پاشنه بلند بپوشید و چه کالج.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
یک رودوشی بی‌دغدغه از جنس چرم بادوام؛ قرمزی که ظاهرتان را رنگ و رمق می‌دهد. پس از کنارش بی‌تفاوت عبور نکنید.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
کیف‌های کیسه‌ای مانند چرم در رنگ‌های زنده زرد و سورمه‌ای مناسب برای استفاده در هر موقعیتی هستند. می‌توانید دسته آنها را به دست بگیرید و راه بیفتید؛ فارغ از اینکه سرکار می‌روید یا پاساژگردی.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
این کیف آبی‌رنگ کیسه‌ای‌شکل را دست کم نگیرید. برای خانم‌هایی که وسایل زیادی حمل می‌کنند مناسب‌ترین گزینه یکی از همین‌هاست.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016

سبز خوشرنگ، مناسب مهمانی‌های رسمی که هم می‌تواند با کفش مشکی ست شود و هم با کفش رنگ خودش.

نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
این طرح‌های راه‌راه بهترین گزینه برای استفاده روزمره در تابستان هستند؛ بزرگ و جادار، شیک و به‌روز.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
برای خانم‌های اهل کلاس و کتاب و درس این کوله‌های فانتزی مناسب‌ترین گزینه است؛ شیک و جادار.
نکات کلیدی در خرید کیف+مدل های کیف 2016
این رودوشی‌های مشکی را دست کم نگیرید. برای هر سن و سالی مناسب است؛ به‌خصوص برای گشت‌و‌گذارهای روزمره.

Save

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز