نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حضور وزیر کشور و وزیر ارشاد در کنسرت کاوه آفاق+عکس

اطلاعیه سایت

حضور وزیر کشور و وزیر ارشاد در کنسرت کاوه آفاق+عکس

حضور وزیر کشور و وزیر ارشاد در کنسرت کاوه آفاق+عکس

حضور وزیر کشور و وزیر ارشاد در کنسرت کاوه آفاق+عکس

وزیر کشور و وزیر ارشاد در کنسرت کاوه آفاق از شایعه تا واقعیتحضور وزیر کشور و وزیر ارشاد در کنسرت کاوه آفاق+عکس

کنسرت کاوه آفاق

روابط عمومی کنسرت کاوه آفاق ضمن رد حضور وزیران ارشاد و کشور در محل برگزاری کنسرت،‌ شایعات مربوط به لغو کنسرت این خواننده توسط نیروی انتظامی را نیز تکذیب کرد.

روز گذشته در حالی کنسرت کاوه آفاق در محوطه باز برج میلاد روی صحنه رفت که برخی از رسانه‌ ها خبر از حضور علی جنتی وزیر ارشاد و رحمانی فضلی وزیر کشور در این کنسرت دادند و مدعی شدند که حضور این دو وزیر مانع از لغو کنسرت این خواننده توسط نیروی انتظامی شده است.

اما روابط عمومی کنسرت کاوه آفاق ضمن رد حضور وزیران ارشاد و کشور در محل برگزاری کنسرت،‌ شایعات مربوط به لغو کنسرت این خواننده توسط نیروی انتظامی را نیز تکذیب کرد.

از مسولان دولتی علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت کشور به همراه جلال مشفق و فرزین پیروزپی دو تن از مشاورانش در کنسرت کاوه آفاق حضور پیدا کرد.

شب گذشته کاوه آفاق در حالی اولین اجرای رسمی‌ اش را روی صحنه برد که پیش از این تلاش‌ های او برای برگزاری کنسرت بی‌نتیجه مانده بود.

بنابراین گزارش هنوز تکلیف شیوه‌ نامه برگزاری کنسرت که قرار بوده مورد توافق نیروی انتظامی و وزارت ارشاد قرار بگیرد مشخص نیست و علی رغم اعلام چندباره وزارت ارشاد درباره تدوین این شیوه‌ نامه، هنوز به صورت رسمی هیچ توافقی بین نیرو های انتظامی و وزارت ارشاد صورت نگرفته است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز