خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » فیلم کل کل برادران محسن و مصطفی کیایی در برنامه خندوانه

اطلاعیه سایت

فیلم کل کل برادران محسن و مصطفی کیایی در برنامه خندوانه

فیلم کل کل برادران محسن و مصطفی کیایی در برنامه خندوانه

فیلم کل کل برادران محسن و مصطفی کیایی در برنامه خندوانه

دانلود فیلم کل کل محسن و مصطفی کیایی در برنامه خندوانه

دانلود فیلم کل کل محسن و مصطفی کیایی در برنامه خندوانه

محسن و مصطفی کیایی

دانلود فیلم کل کل محسن کیایی و مصطفی کیایی دو برادر مهمان برنامه خندوانه ۱۰ شهریور ۹۵ که به همراه رامبد جوان و جناب خان برنامه جالبی رقم زدند.

مصطفی و محسن کیایی برادرانی بودند که در این قسمت از «خندوانه» حاضر شدند. بعد از مستقر شدن این مهمانان در جایگاه ویژه، مصطفی کیایی از تصمیمش برای ساخت یک سریال در سینمای خانگی گفت و محسن هم از بازی در کار «سد معبر» قرایی و کمک به نوشتن سریال برادرش تعریف کرد.

«مصطفی» همچنین در خصوص علت کارگردان شدنش اظهار کرد: من ابتدا با فکر بازیگری وارد سینما شدم؛ ولی بعد که حس خلق و دیده شدن کاری را روی پرده سینما تجربه کردم، برایم بسیار عجیب و جذاب بود. به همین جهت در این حرفه باقی ماندم.

در ادامه صحبت ازخاطرات کودکی این دو برادر شد و «محسن» از ظلم‌ های برادرش در حق او گفت و اظهار داشت: حتی الان هم مادرم زنگ می‌ زند و از «مصطفی» برایم نقش می‌ گیرد!

مصطفی کیایی در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به نکات مهم جذب مخاطب در یک اثر سینمایی گفت: یکی از مهمترین موارد جلب مخاطب این است که فیلم قصه داشته باشد؛ قصه ای که بیننده را درگیر کند.

پس از این فضا بازهم مفرح شد و محسن کیایی طی اعترافی از دزدیدن ماشین برادرش و رها کردن آن در جایی تعریف کرد و بعد هم سکانس از خواب پریدنش در «خط ویژه» را مصداق واقعی خوابیدن «مصطفی» خواند.

کیایی بزرگ در بخش دیگری خطاب به «محسن» با محبت از وی خواست تا برای بازی در نقش بعدی که شاید به او دهد، وزنش را کم کند و برادر کوچک با شنیدن این حرف گفت: من همه کاراکترهای این کار را برای فردی درشت اندام نوشتم، پس نیازی به لاغر شدن نیست!

محسن کیایی در این بین پس از یک رفت و برگشت، خواننده هم شد و قطعه ای را اجرا کرد. بعد هم «جناب‌ خان» رسید و از آقای کارگردان تقاضای بازی در یک کار را کرد.

«مصطفی» که پیش از این بازی نمادینی را از «محسن» و «رامبد» دیده و هر دو را رد کرده بود، رو به جناب خان گفت: استعداد تو از این دو نفر بیشتر است؛ برای همین می توانیم با هم قرارداد ببندیم.

این صحبت‌ ها که حسادت «محسن» و «رامبد» را برانگیخته بود، برای لحظاتی ادامه داشتند تا اینکه نوبت به لبخند ۱۰ ثانیه ای و اعطای لوح یادبود «خندوانه» رسید.

به این ترتیب، قسمتی دیگر از «خندوانه» با حضور این دو برادر و آرزوی شادی و سلامتی آنها برای همه مردم ایران به پایان رسید.

دانلود فیلم

Save

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز