نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » توضیحات رامبد جوان درباره دعوا در پشت صحنه خندوانه + عکس

اطلاعیه سایت

توضیحات رامبد جوان درباره دعوا در پشت صحنه خندوانه + عکس

توضیحات رامبد جوان درباره دعوا در پشت صحنه خندوانه + عکس

توضیحات رامبد جوان درباره دعوا در پشت صحنه خندوانه + عکس

توضیحات رامبد جوان درباره دعوا در پشت صحنه خندوانه + عکس

توضیحات رامبد جوان درباره دعوا در پشت صحنه خندوانه + عکس

رامبد جوان

طی خبری مبنی بر دعوا در پشت صحنه خندوانه و درگیری در برنامه خندوانه که دیروز ۲۰ خرداد ۹۵ رخ داده است رامبد جوان درباره دعوا در خندوانه توضیحاتی ارائه داده است.

خبر درگیری بین دو تماشاگر این برنامه که منجر به استفاده از گاز اشک آور شده بود، به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و به خبرگزاری ها و سایت‌ های خبری هم رسید. رامبد جوان» که مهمان کافه خبر بود، اتفاقی را که در پشت صحنه‌ ی این برنامه رخداده، شرح داد.

این بازیگر و کارگردان سینما گفت: روزی ۴۰۰ تا ۵۰۰ تماشاگر به استودیو می آیند. استودیو خندوانه هم منطقه نظامی نیست که ما آنها را بگردیم. روند حضور مردم در خندوانه هم این‌طور است که با کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند تماس گرفته می شود و بعد ازینکه برای یک سری مسائل مثل پوششان توجیه شدند به استودیو می آیند. او افزود: دیروزهم ساعت افطار که شد اعلام کردیم تا مهمانان ما روزه‌هایشان را باز کنند. .یک مغازه هم آنجا ایجاد کرده‌ایم که کسانی که آنجا در وقت استراحت هستند بتوانند بروند چیزی تهیه کنند و بخورند. یک مخزن بزرگ آب جوش هم تهیه کرده ایم از قضا آب جوش تمام شده بود بچه ها دوباره آب گرم ریختند داخل مخزن اما برای اینکه کمی قل بخورد سه دقیقه وقت می خواست. یک آقایی آمده بود و گفته بود که آب جوش را به من بدهید همسرم باردار است،آن یکی دیگر از مهمانان هم مخالفت کرده بود و گفته بود نه. او ادامه داد: در نهایت این دو نفر با هم بحثشان می شود و وسط درگیری آب جوش می‌ریزد روی یکی از آنها.و آن آقا هم از کیف دور کمرش اسپری اشک آور در می‌آورد و روی صورت آن یکی خالی می‌کند. این اتفاق چون جلوی در استودیو افتاد کل استودیو به گاز اشک آور آلوده شد. از اورژانس آمدند، از آتش نشانی آمدند ،پلیس هم آمد آن آقا را با خودش برد،دو سه نفر از بچه های ما هم روانه بیمارستان شدند. تا دو ساعت هم ضبط برنامه به تعویق افتاد.

در این باره بیشتر بخوانید

ماجرای دعوای دیشب برنامه خندوانه ۲۰ خرداد ۹۵ + فیلم

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 5.00 ( 3 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز