سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » عکس توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

اطلاعیه سایت

عکس توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

عکس توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

عکس توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

«حسین قناعتی» در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در واکنش به صحبت‌های «داریوش مهرجویی» که در مراسم ختم مرحوم «عباس کیارستمی» گفته بود، باید با پزشکان احمق و بی‌مسئولیت سخت‌ترین برخورد بشود، گفت: به عنوان یک معلم و استاد دانشگاه عرض می‌کنم که پزشکی یکی از سخت‌ترین مشاغل است و طلایی‌ترین دوران زندگی یک پزشک به مطالعه و کار طاقت‌فرسا و کشیک‌های طولانی می‌گذرد.

وی ادامه داد: کاش داریوش مهرجویی یک شب همراه ما پزشکان در کنار بیماران و در شیفت بیمارستان حاضر می‌شدند تا ببینند این حرفه چقدر سخت است و انجام این کارها به چه عشق و علاقه‌ای نیاز دارد.

استاد دانشگاه تهران با گلایه از هجمه‌های اخیر که به جامعه پزشکی وارد می‌شود، گفت: وقتی یک پزشک باید به ۳۵ تا ۴۰ بیمار به صورت همزمان رسیدگی کند، ممکن است نارضایتی‌هایی نیز به وجود بیاید که این کاملاً طبیعی است. باید در نظر داشته باشید یک پزشک تا به سن باروری کار برسد، تقریباً ۴۰ سالش شده است و تنها لذت معنوی این شغل است که ما را پایبند و شیفته خدمت به مردم می‌کند.

قناعتی ادامه داد: واقعاً متأسفم از کسانی که انتظار می‌رود پرچمدار انسانیت و معنویت باشند، دست به اهانت و توهین به جامعه بزرگ و شریف پزشکی می‌زنند.

وی ادامه داد: در یک نظرسنجی که در جامعه پزشکان انجام شد، بیش از ۷۰درصد پزشکان برای حضور در مناطق محروم و نقاط دوردست و عملیات امدادی اعلام آمادگی کردند.

قناعتی با اشاره به موضوع فوت مرحوم کیارستمی گفت: نباید عملکرد عده معدود و قلیلی را که ممکن است گاهی در هر حرفه‌ای تخلف کنند، به حساب همه آن جامعه بگذاریم و در خصوص مرحوم کیارستمی تا آنجا که بنده اطلاع دارم، وی دچار عارضه درمان شده بود و برای ادامه درمان به فرانسه برده شد که در آنجا در اثر آمبولی ریه و تزریق داروی ضد انعقاد دچار ضربه مغزی شده و به علت خونریزی مغزی فوت کرد.

این پروفسور رادیولوژی ضمن تأکید بر اینکه مرحوم کیارستمی اگر در ایران می‌ماند، اکنون زنده بود، گفت: عارضه‌ای که برای وی در فرانسه رخ داده است، اگر در ایران حادث می‌شد، جراحان اعصاب ایرانی قطعاً به‌راحتی توانایی کنترل و درمان آن را داشتند.

وی در پایان گفت: امیدوارم داریوش مهرجویی و هم‌صنفان ایشان به‌خاطر ناراحتی مرگ دوست‌شان در شرایط احساسی این صحبت‌ها و موضع‌گیری‌ها را انجام داده باشند و بلافاصله تا زمان هست، جبران مافات کنند و دست از این تهمت‌ها و ناسزاهایی که به صورت ناروا به جامعه پزشکی منتسب می‌کنند، بشویند.

توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی + عکس

عکس توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

توهین به داریوش مهرجویی

عکس توهین وحشتناک پرسنل و یکی از کارمندان بیمارستان جم به داریوش مهرجویی که حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به سوال خبرنگار؛ بعد از نشان دادن عکس واکنش پزشک ارتوپد بیمارستان جم به داریوش مهرجویی که در فضای مجازی دست به دست شده، گفت: من اصلا از این کارها خوشم نمی آید و مطمئن هستم که این عکس فتوشاپ بوده و عکس واقعی نیست.

توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی + عکسعکس توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

وی افزود: هنرمندان و پرستاران و پزشکان جزو گروهای مرجع هستند، از این رو بایستی رفتاری در جامعه انجام شود که متناسب با شان خودمان است.

هاشمی با بیان اینکه عکس واقعی نیست ،تاکید کرد: اگر این عکس هم فتوشاپ نباشد واقعا مایه تاسف است.

توهین پرسنل بیمارستان جم به داریوش مهرجویی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز