امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » سینما و تلویزیون » سریال تلویزیونی » داستان سریال مهر نامیرا+ عکس های بازیگران سریال مهر نامیرا

اطلاعیه سایت

داستان سریال مهر نامیرا+ عکس های بازیگران سریال مهر نامیرا

داستان سریال مهر نامیرا+ عکس های بازیگران سریال مهر نامیرا

داستان سریال مهر نامیرا+ عکس های بازیگران سریال مهر نامیرا

داستان سریال مهر نامیرا+ عکس های بازیگران سریال مهر نامیرا

سریال «مهر نامیرا» در ۴۰ قسمت توسط امیرعباس پیام در حال نگارش است و تهیه کنندگی آن را اسماعیل عفیفه بر عهده دارد.

عفیفه در این باره به بانی فیلم گفت: در حال حاضر روی فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی کار می کنیم و پس از اتمام کار تا چند روز آینده وارد پیش تولید خواهیم شد. این سریال در ۴۰ قسمت ساخته خواهد شد که جواد افشار کارگردانی کار برعهده دارد و امیرعباس پیام نویسنده «مهرنامیرا» است.

اسماعیل عفیفه پیش از این تهیه کنندگی سریال «پریا» را در شبکه سه بر عهده داشت.

مجموعه «مهر نامیرا» داستانی از مادر و فرزندپروری دارد داستان «مهر نامیرا» با محوریت ارتباط مادر با فرزند است. در واقع مادرانگی محور اصلی این سریال است و قطعاً مادری که برای مهر نامیرا انتخاب خواهد شد مادری میانسال است. با همکاری اداره جمعیت وزارت بهداشت تولید می شود و محصول شبکه سه خواهد بود.

جواد افشار پیش از این کارگردان سریال های «برادر» و «کیمیا» بود.

داستان سریال مهر نامیرا+ عکس های بازیگران سریال مهر نامیرا

بازیگران سریال مهر نامیرا

«مهر نامیرا» سریال جدید شبکه سه سیما است که به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه، تهیه کننده سریال «پریا» از ماه آینده در مراحل پیش ‌تولید قرار می گیرد.
به گزارش بانی فیلم؛ اسماعیل عفیفه تهیه کننده سریال «پریا» در تدارک ساخت و تهیه سریال جدیدی برای شبکه سه است. وی در این باره به بانی فیلم گفت: هنوز هیچ کارگردانی برای این سریال انتخاب نشده است و همین طور بازیگران خاصی مدنظر نداریم. وی همچنین ادامه داد: در حال حاضر نگارش فیلمنامه در حال انجام است و فکر نمی کنم زودتر از آبان تصویربرداری را آغاز کنیم.
عفیفه درباره احتمال حضور کارگردان و بازیگران سریال «پریا» در این پروژه افزود: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. اما در روزهای آینده کارگردان را انتخاب می کنیم.
وی همچنین گفت: متن سریال «مهر نامیرا» به نویسندگی امیر عباس پیام در دست نگارش است و ساخت آن در شبکه سه سیما با مشارکت وزارت بهداشت قطعی شده است.
این مجموعه در ۴۰ قسمت با همکاری اداره جمعیت وزارت بهداشت تولید خواهد شد.
داستان «مهر نامیرا» با محوریت ارتباط مادر با فرزند است. در واقع مادرانگی محور اصلی این سریال است و قطعاً مادری که برای مهر نامیرا انتخاب خواهد شد مادری میانسال است.

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز