ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » جدول و تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی ۹۶-۹۵+عکس

اطلاعیه سایت

جدول و تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی ۹۶-۹۵+عکس

جدول و تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی ۹۶-۹۵+عکس

 جدول و تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی ۹۶-۹۵+عکس

سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ گفت: ضمن قدردانی از باشگاه‌هایی که پیشنهادات و نظرات خود را برای تدوین تقویم مسابقات  فصل ۹۶-۹۵ اعلام کردند سازمان لیگ در بهمن ماه سال گذشته ۲ تقویم را تدوین و به صورت پیشنهادی برای باشگاهها ارسال کرد.
در تقویم‌های پیشنهادی با توجه به لغو  اردوی تیم ملی در تیر ماه و با در نظر گرفتن آخرین تغییرات اردوهای تیم ملی که توسط سازمان تیم‌های ملی اعلام شد در این تقویم لحاظ کردیم.
وی ادامه داد: شروع مسابقات جام حذفی در نیمه دوم شهریور ۹۵ است و امسال برای کمک و همکاری با تیم‌های  لیگ برتری  و همچنین برای جلوگیری از تعطیلی مسابقات در اردوهای تیم ملی، تیم‌های لیگ برتری به جای مرحله ۱۶/۱ از مرحله ۳۲/۱ که در ۸ مهر ۹۵ آغاز خواهد شد  وارد رقابت‌های جام حذفی کشور می‌شوند.
به گزارشورزش‌‌ سه، سازمان لیگ فوتبال ایران، مانند سال‌های گذشته تقویم ۳۰ هفته‌ای مسابقات لیگ برتر و رقابت‌های جام حذفی رابه شرح زیر اعلام می‌کند:
تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی+عکس

به گزارش “ورزش سه”، غلامرضا بهروان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران از تغییر زمان شروع لیگ شانزدهم خبر داد و اضافه کرد: لغو اردوی تیم ملی با هدف تعامل با باشگاه ها صورت گرفت تا باشگاه ها بازیکنان خود را در فصل آماده سازی در اختیار داشته باشند. هدف سازمان لیگ ایجاد تعامل مثبت و سازنده بین باشگاه ها و تیم ملی است. به همین دلیل هم زمان آغاز لیگ برتر شانزدهم هم روز ۶ مرداد آغاز نمی شود و مسابقات را چند روز زودتر آغاز خواهیم کرد. به این ترتیب مسابقات لیگ برتر روز چهارم مرداد آغاز می شود.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: با تغییراتی که در زمان آغاز لیگ برتر ایجاد کردیم سعی خواهیم کرد که هفته چهارم لیگ برتر را حداکثر تا ۲۲  مردادماه به پایان برسانیم تا بازیکنان پیش از بازی با قطر مدت زمان بیشتری در اختیار سرمربی تیم ملی قرار بگیرند.

برنامه مسابقات لیگ شانزدهم

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز