سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » فیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی ۲ مرداد ۹۵

اطلاعیه سایت

فیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی ۲ مرداد ۹۵

فیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی ۲ مرداد ۹۵

فیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی ۲ مرداد ۹۵

 

فیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی

فیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی ۲ مرداد ۹۵

گریه های فرهاد ظریف

دانلود فیلم گریه های فرهاد ظریف و اشک و گلایه های فرهاد ظریف بازیکن تیم ملی والیبال ایران در برنامه دورهمی مهران مدیری که مهران مدیری در برنامه شب گذشته میزبان لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان، فرهاد ظریف بود.

ظریف در بدو ورودش به روی صحنه پس از سلام و احوالپرسی با تماشاگران و بینندگان تلویزیونی، به مجموعه فعالیت‌های خودش در عرصه ورزش و افتخارآفرینی‌هایش در والیبال اشاره کرد و گفت: از سال ۷۹ وارد تیم ملی نوجوانان شدم و در سال‌های ۸۱ و ۸۲ نایب قهرمان تیم ملی نوجوانان جهان شدیم. در طول فعالیت ورزشی ام در تیم ملی بزرگسالان، چند بار از تیم خط خوردم. و بعد از سالها از حضور در تیم ملی انصراف دادم و دیگر از تیم ملی خداحافظی کردم. خواستم در اوج (دوران ولاسکو) از تیم ملی خداحافظی کنم. همین اتفاق هم افتاد اما خب کواچ دوباره از من دعوت کرد و من باز به تیم ملی برگشتم. الان هم با نهایت آرزویی که یک ورزشکار برای حضور در المپیک دارد، از تیم ملی خط خوردم!

دانلود فیلم گریه های فرهاد ظریف در برنامه دورهمی مهران مدیریفیلم گریه کردن فرهاد ظریف در برنامه دورهمی ۲ مرداد ۹۵

وی به دلایل حذف و کنار گذاشته شدنش از تیم ملی اشاره کرد و گفت: این حذف شدن به هر دلیلی، تصمیمی است که از جانب مربی و سرمربی گرفته شده و این حق آنهاست که کدام بازیکن را برای کدام بازی بخواهند. دلیل غیر حرفه ای برای این برکناری وجود ندارد (با بغض) و شاید قسمت این بود که از تیم ملی کنار گذاشته شوم و به المپیک نرسم.

دانلود فیلم فرهاد ظریف در برنامه دورهمی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز