حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

اطلاعیه سایت

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل 95 احسان علیخانی

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

ماه عسل ۹۵

با جستجوی دقیق در اسناد پاناما و ویکی لیکس موفق شدیم لیسا اسامی و فهرست مهمانان برنامه ماه عسل ۹۵ امسال احسان علیخانی را از میان میلیونها سند پیچیده و رمز آمیز استخراج کنیم.

۱- فرزاد حسنی و یک لیوان آب زرشک: در این برنامه قرار است احسان علیخانی حواس فرزاد حسنی را با سوالات تخصصی در مورد مجری گری و روشهای اجرای محترمانه در رسانه های امروز پرت کند تا در یک فرصت مناسب ، آن بنده خدایی که به ظاهر جایزه ۵۰ میلیونی را برد (ولی چیزی نبرد!)، با یک لیوان آب زرشک وارد کادر شود و اشک فرزاد و احسان و بینندگان را با گفتن این جمله درآورد که :« مرسی فرزاد … من از وقتی روزی یه لیوان آب زرشک می خورم، دیگه همه مشکلات زندگی ام به اون یه کیسه زرشکیه که بهم دادی!»

۲- پرویز مظلومی و یکی از دوجام یا هر دو جام با هم: محتوا و نحوه چینش صحنه ای این برنامه (پرویز مظلومی در وسط کاناپه ، بین دو جام می نشیند!) طوری است که قطعا عوامل فیلم ایرانی – هندی «سلام بمبئی» از مسوولان سینمایی عاجزانه تقاضا می کنند اکران این فیلم را حتی یا یک ماه بعد از پخش این برنامه هم قرار ندهند، زیرا برای کسی اشکی باقی نمی ماند که بخواهد برای گلزار و بنیامین و دیامیرزا بریزد!

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل 95 احسان علیخانی

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

۳- هیلاری و بیل کلینتون: رسوایی اخلاقی بیل کلینتون محور اصلی این برنامه است و در نهایت احسان علیخانی به خانم هیلاری کلینتون توصیه می کند که به جای کاندیداتوری برای کسب ریاست جمهوری ، برود چهار چشمی مراقب شوهرش باشد … چون آن موقع که شوهرش رییس جمهور بود و سرش شلوغ بود و خانم هیلاری کار خاصی نداشت، باز نتوانست مراقب شوهرش باشد که دسته گل به آب ندهد… حالا اگر وضع برعکس شود و خانم کلینتون رییس جمهور شود و بیل وقت آزاد زیادی پیدا کند، آن وقت دیگر ممکن است سر از هر باغچه ای درآورد! برخی کارشناسان احتمال می دهند برای بیشتر شدن پیاز داغ ماجرا، مونیکا لوینسکی هم شاید روی خط تلفنی برنامه بیاید!

۴- اصغر فرهادی و مسعود ده نمکی: در این برنامه احسان علیخانی پادرمیانی می کند تا برای سال آینده، اصغر فرهادی اخراجی های ۴ را با حضور خاویر باردم و پنلوپه کروز بسازد و پول پارو کند و مسعود ده نمکی هم فیلم بعدی اصغر فرهادی را با حضور محمد رضا شریفی نیا و امین حیایی بسازد و نخل طلا جایزه بگیرد که در صورت وقوع هر کدام از این دو احتمال، اشک همه در ایران و فرانسه، درمی آید!

۵- پنگول و هومن حاجی عبداللهی: پنگول و صدا پیشه اش در این برنامه با گریه خواهند گفت حالا که برنامه “رنگین کمان” آنها این همه طرفدار در مجلس دارد، چرا نباید برنامه های شان را به جای استودیوی شبکه پنج، در مجلس برگزار کنند؟!

۶- پراید و بوگاتی شیرون: پراید و بوگاتی در این برنامه ، از فاصله طبقاتی شان می گویند … پراید از روزی ۱۶ ساعد مسافرکشی در خیابانهای شلوغ می گوید و بوگاتی از پر کردن سرعت ۴۶۳ کیلومتر بر ساعت در سواحل هاوایی! در پایان علیخانی ضمن اشک ریختن، پادرمیانی می کند و بوگاتی با هدیه دادن رینگ لاستیک زاپاس اش، خرج و مخارج تعمیرات ۲۰ سال آینده پراید مسافرکش را تامین می کند!

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل 95 احسان علیخانی

لیست اسامی مهمانان امسال ماه عسل ۹۵ احسان علیخانی

۷- نقی معمولی و برانکو ایوانکوویچ: در این برنامه پرسوز، نقی معمولی و برانکو از دقایق سرنوشت سازی می گویند که قهرمانی تو مشت شون بود ولی در اثر غفلت و بدشانسی، از مشت شون پرید!

۸- جواد خیابانی و صندلی مجلس: اشک، لحظه ای در چشمان خیابانی حلقه می زند که علیخانی می پرسد:« الان شما یک ساعته روی این صندلی نشستی ، اگه این صندلی توی مجلس بود، الان یه ساعت بود که نماینده مجلس شده بودی … یعنی الان یه ساعت بود که جواد مجلسی شده بودی!»

۹- محمود احمدی نژاد و خشکسالی: خوشبختانه به محض مشاهده شدن نامبرده در تلویزیون، عده زیادی از بینندگان برنامه این قدر گریه می کنند که خشکسالی که مهمان دوم برنامه است، با چکیدن این اشک ها ، جنگل می شود و می رود! احمدی نژاد هم براساس شعاری که داده، با رفتن خشکسالی برمی گردد و می رود و احسان می ماند و ماه عسلی که خوشبختانه ادامه پیدا می کند!

منبع: مهر

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 5.00 ( 3 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۶ نظر ثبت شده است.

 1. سلام.من با پسری ازدواج کردم که معلول(ویلچر) بعد از کلی مشکلات و میخوام اگه بش در برنامه ماه عسل شرکت کنم لازم به ذکر است من سالم هستم

 2. سلام اقا احسان .برنامه ی دیشب خندوانه رو دیدم واقعا خوشتیپ .سر زبون داری .تاجایی ک جناب خان کم اورد…اقا قرض از مزاحمت دیشب گفتین تو ماه عسل امسال چندتا جوان میخوام بیارم ک خانواده ها اجاره نمیدن ک بادختر موردعلاقشون ازدواج کنن.خواستم منم دعوت کنید اخه منم ۵ ساله دخترعمومو میخوام پدمادرش راضی نمیشن.هم شاغلم هم سالم وسرحالم.هم دختر منو میخواد…امیدوارم این پستمو ببینید باتشکر امیر هستم از اهوازمنتظرتماستون هستم…

 3. سلام اقا احسان .برنامه ی دیشب خندوانه رو دیدم واقعا خوشتیپ .سر زبون داری .تاجایی ک جناب خان کم اورد…اقا قرض از مزاحمت دیشب گفتین تو ماه عسل امسال چندتا جوان میخوام بیارم ک خانواده ها اجاره نمیدن ک بادختر موردعلاقشون ازدواج کنن.خواستم منم دعوت کنید اخه منم ۵ ساله دخترعمومو میخوام پدرمادرش راضی نمیشن.هم شاغلم هم سالم وسرحالم.هم دختر منو میخواد…امیدوارم این پستمو ببینید باتشکر امیر هستم از اهوازمنتظرتماستون هستم…۰۹۱۶۵۷۵۸۴۴۲

 4. سلام خدمت اهالی برنامه ماه عسل بخصوص جناب اقا احسان علیخانی ک بدون شک همه مردم ایران دوستش دارن
  اقای علیخانی من یک نفر از چندین هزار نفری هستم ک توسط این دولت به خاک سیاه نشستم و تمام پول و سرمایه زندگی مون رو توی پروژه ملی پدیده شاندیز گذاشتیم ک پول میلیون ها نفر ادم همین مرزو بوم رو خوردن و بالا کشیدن و هیچی جوابگو نیست
  عاجزانه خواهش میکنم به برنامتون دعوتم کنید تا بامدارک و سند هام بیام از این همه مردم ک با تله این دولت سرمایه زندگیشون توی پروژه ملی گذاشتن و اقا زاده ها پولو بالا کشیدن دفاع کنمو با مسئولین صحبت کنم .من فوق لیسانس رشته حقوق جزا و جرم شناسی ام بدون شک با دلایل کافی میخوام خیلیارو زیر سوال ببرم.شاید برنامه شما کمک به مردم این مملکت کرد ک تمام زندگیشون توی این پروژه گذاشتن و با در دست داشتن سند معتبر ولی هیچ کسی بهشون پاسخگو نیست،ونیرو انتظامی و همه درحال سرکوب این مردمانن ک حقشون رو میخوان

  من ترسی از هیچکسی ندارم فقط یک رسانه میخوام ک فریاد و داغ دلمو به گوش مسئولین بی خرد ودزد این مملکت برسونه

  اقا احسان قسمت میدم به هر چیزی ک میپرستی
  چشم همه این میلیون ها نفر به شماست.

 5. سلام،من موضوع جالبی برای ارائه کردن در برنامه و ساخت کلیپ قهرمان من دارم،ولی متأسفانه مادرم مخالفت میکنه،اگر امکان داره شرایط حضور من به برنامه رومهیا کنید،چون میخوام از شرایط سختی ک تواین جامعه دارم بگم و مردم بفهمن،

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز