برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دانلود » دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

اطلاعیه سایت

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

جشن سریال شهرزاد

دانلود فیلم کامل بازیگران زن و مرد در جشن اختتامیه سریال شهرزاد که دیشب ۲۶ اردیبهشت ۹۵ در برج میلاد تهران با حضور ترانه علیدوستی مهناز افشار و دیگر بازیگران برگزار شد.

سریال شهرزاد که در بین مردم جامعه جایگاه خود را به عنوان یک سریال محبوب باز کرده قرار است و خیلی از مردم طرفدار این سریال شده اند به دلیل پایان فصل اول و اینکه محبوبیت خودش را بیشتر کند با راه اندازی مراسمی به عنوان جشن اختتامیه سریال شهرزاد در برج میلاد قرار هست تمام بازیگران و عوامل این سریال در جمع شوند و با مردم دیدار و جشنی گرفته بشه….

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

زمان و محل برگزاری جشن اختتامیه شهرزاد

جشن اختتامیه سریال شهرزاد ۲۶ اردیبهشت در برج میلاد با حضور عوامل این اثر و مردم برگزار خواهد شد. بلیت‌ های اختتامیه نیز به صورت اینترنتی برای فروش گذاشته شده است. نکته قابل توجه در فروش بلیت‌ ها این است که تمام سهمیه‌ هایی که برای فروش گذاشته شده است در زمان کمتر از ۴۵ دقیقه به فروش رسید.

در بخش اول تقدیر از سروش صحت، سام نوری، امیرحسین رستمی تقدیر شدند و در ادامه بازیگران خانه بزرگ آقا از جمله پرویز بزرگی، محمد یگانه، فرشید صمدی پور و ناهید مسلمی جوایز خود را از دست مجید مظفری گرفتند.

سروش صحت بعد از دریافت لوح تقدیر خود گفت: باعث افتخار من است که در میان شما هستم. سریال «شهرزاد» به خاطر عوامل حرفه‌ای، قصه و در نهایت تولید اثری قابل تامل بر عکس بخشی از دیالوگ‌هایش که می‌گوید همیشه اتفاقات زندگی براساس آن چیزی که می‌خواهی پیش نمی رود را ثابت کرد.

وی افزود: ساختن سریالی که مورد استقبال عام و خاص قرار بگیرد سخت است. خوش به حال عوامل «شهرزاد» که به این افتخار رسیدند.

همچنین امیرحسین رستمی عنوان کرد:حسن فتحی برای ساخت این سریال بسیار حرص خورد و زحمت کشید اما خوشبختانه در خارج و داخل کشور با استقبال روبرو شد.

در ادامه احمد مسجد جامعی عضور شورای شهر در خصوص ین سریال اظهار داشت: «شهرزاد» اسطوره ما و به نحوی روح ایرانی است،این روح در قالب امید خواهد بود. شهرزاد در داستانهای کهن ایرانی مردمان خودش را با عشق به عنصری فرمانبر تبدیل می‌کند. این موضوع در ایرانیان نهادینه است که می تواند حتی تلخ ترین و بدترین شرایط را به شیرین ترین موقعیت تبدیل کند.

وی افزود: خوشحالم که نسل ما شهرزاد زمانه خود را شناخت چون جای آن خالی بود و این دوستان توانستند شهرزاد قصه گو را به سخن بیاورند و داستانهای زمان را مطرح کنند.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

وی ادامه داد: این موضوع نشان می دهد کسانی که سرمایه دارند اما ذوق و سلیقه ندارند نمی توانند به مقوله فرهنگ و هر جای دیگری وارد شوند و به اهداف خود و جامعه جامه عمل بپوشانند.

مجید مظفری بیان کرد: خوشحالم از اینکه کاری فاخر به هنرهای نمایشی ما اضافه شد و این نشانه رشد فرهنگی برای جامعه ما خواهد بود جامعه‌ای که با چنین کارهایی برخورد می‌کند باعث جاودانگی و سعادت خواهد شد.

بخش بعد مربوط به جایزه ویژه با عناوین عشق و امید و تهران شناسی بود که جایزه عشق و امید به حسن فتحی، علی نصیریان، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی اهدا شد و جایزه تهران شناسی نیز به این پنج هنرمند دادند.

بخش چهارم تقدیر متعلق به عوامل تولید فیلم بود که سید هادی رضوی و محمد امامی سرمایه گذاران مجموعه جوایز این بخش را تقدیم آنها کردند و از حسن فتحی که این بخش به طور ویژه متعلق به او بود تقدیر کرد.

سید هادی رضوی یکی از سرمایه گذاران این مجموعه گفت: اول از شما تشکر می کنم و دوم اینکه با پولهای خودتان کار ما را حلال کردید و اینکه توانستیم حداقل با هر قسمت چند ساعت از رفتن به پای ماهواره را از شما بگیریم.

حسن فتحی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار داشت: من و همکارانم نیز در زندگی مانند شما رویاهایی مانند ایجاد آرامش، گسترش آزادی فردی و جمعی، از بین رفتن جنگ، توسعه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و… برای وطنی که روزی در آن قدم گذاشتیم و روزی در خاکش دفن می‌شویم، داریم. ساخت سریالی مانند «شهرزاد» که با اقبال عمومی در خارج و داخل و رونق دوباره شبکه نمایش خانگی روبرو شود از دیگر آرزوهایی بود که از سالهای دور در ذهنم وجود داشت.

وی ادامه داد: ضمن تشکر از تمام عوامل فیلم مدیون توجه یکایک شما مردم فهیمی هستم که می دانم اگر حمایت بی دریغ شما نبود شاید این قافله به مقصد نمی رسید. اکنون نمایش این فصل از سریال به پایان رسیده و ما به خوبی می‌دانیم در وجود هر یک از ما بزرگ آقایی است همچنان که شهرزادها وجود دارد از این رو است که می فهمیم در کدام یک از صف زندگی ایستاده‌ایم و باید چکار کنیم و…

دکتر صادق زیبا کلام و فرید قاسمی برای بخش پنجم تقدیرها روی صحنه آمدند و از خانواده هاشم قصه که در بین آنها مهدی سلطانی حضور داشت تقدیر کردند و جوایز به آنها داده شد.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

مهدی سلطانی بیان کرد: شما حقتان است جشن بگیرید و خوشحال باشید چون سازندگان این مجموعه قصد کردند بهترینها را بسازند پس حقمان است با هم جشن بگیریم.

صادق زیبا کلام نیز عنوان کرد: ظاهرا حسن فتحی در صدد ساخت بخش دوم «شهرزاد» است و در این راستا به دوره‌ای نزدیکتر می‌رسد، داشتم فکر می کردم چه زمانی به دوره معاصر می‌رسد تا من و ظریف بتوانیم نقش خودمان را در آن بازی کنیم.

زیباکلام و قاسمی روی صحنه ماندند و بخش ششم تقدیر که به خانواده جمشید تقدیرکردند که محمود پاک نیت در بطن این بخش بود.

محمود پاک نیت نیز عنوان کرد: از حسن فتحی به خاطر تولید مجموعه‌ای دیدنی تشکر می‌کنم. من همیشه از او عدالت و احسان یاد گرفتم. از طرفی امیدوارم سرمایه گذاران این مجموعه در ساختن بخش‌های بعدی و چنین سریالهایی غافل نشوند تا مردم ما از دیدن ماهواره کناره بگیرند.

در ادامه مراسم از مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار و غزل شاکری تقدیر شد.

پریناز ایزدیار بازیگر نقش شیرین در سریال «شهرزاد» بیان کرد: برای من افتخار بزرگی بود تا کنار استاد بزرگم علی نصیریان و دیگر بازیگران این مجموعه حضور داشتم. کمتر چنین اتفاقی می افتد و امیدوارم فتحی باز هم به من اعتماد کند.

غزل شاکری نیز گفت: خوشحالم که در این جمع با بزرگان عرصه تصویر و مجموعه‌ای که متنی زیبا، شیرین با قلم حسن فتحی داشت، حضور دارم.

عبدالله اسکندری بیان کرد: ضمن خوش آمد گویی تمایل دارم به فتحی به خاطر گرم کردن فضای سینما با ساخت این مجموعه تشکر کنم از طرفی جای همکار خوبم یعنی سعید ملکان در اینجا خالی است.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

مصطفی زمانی در خصوص این سریال عنوان کرد: در این مجموعه سکانسی بود که به اقتضای فیلمنامه نمی‌توانستم دست نصیریان را ببوسم و از این بابت ناراحت بودم اما الان دستشان را با افتخار می‌بوسم.

این بازیگر در مورد شعرخوانی که در آن تبحر دارد، عنوان کرد: شعرخوانی را مدیون پدرم هستم. ایشان اهل ادبیات هستند و این موضوع را برخی افراد می دانند، ایشان سواد بالایی داشتند اما پول کافی نداشتند به این جهت کسی به حرفش گوش نمی‌داد اما من گوش دادم و حداقل شعرخوانی را از او یاد گرفتم.

شهاب حسینی توسط مهناز افشار تقدیر شد و مورد تشویق بیشتر حاضران قرار گرفت.

مهناز افشار که برای تقدیر از شهاب حسینی به روی صحنه آمد، گفت: سالها است که قلبها و دلمان برای عشق نمی‌تپد من با مجموعه «شهرزاد» قلبم لرزید. در ضمن من از مخاطبانی هستم که دوست داشتم قباد به شهرزاد برسد.

شهاب حسینی در ابتدای ورود یاد خسرو شکیبایی را با گفتن یاد عمو خسرو بخیر گرامی داشت و گفت:خدا را شاکرم که در محضر شما رو سفید هستیم و خوشحالم در کنار تیمی بودم که دغدغه ها را با شما در میان گذاشتم.

وی ادامه داد: زمانی که شبکه نمایش خانگی به میان آمد خوشحال بودیم شبکه‌ای بین سینما و تلویزیون جهت فرهنگ سازی هرچه بیشتر به وجود آمده است اما پس از شروعی خوب به سرانجام نرسید اما زمانی که «شهرزاد» قرار شد بیاید نوید زنده شدن این شبکه آم. ،قصه خوب «شهرزاد» نشان داد که مخاطب این نمونه قصه‌ها را دنبال می‌کند و شاید زمان آن پیش آمده که پلی بین گذشته و آینده با توان مندی‌ هایی مانند حسن فتحی‌ها از طریق ساخت چنین آثاری زده شود.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

حمید فرخ نژاد نیز پیش از تقدیر از ترانه علیدوستی گفت: با تولید «شهرزاد» آبروی از دست رفته نمایش خانگی برگشت و این موضوع به لحاظ کیفی، ساخت و حتی مراحل بعد از تولید و توزیع ثابت شد.

وی ادامه داد: قبل از «شهرزاد» سریال «قلب یخی» بود که یادم می‌آید در آن زمان به پمپ بنزینی رفتم در آنجا فردی به من گفت «قلب یخی» پول سی‌دی هایی که خریدیم را بده. از سازنده های «شهرزاد» تشکر می‌کنم و امیدوارم بخش دوم با همین قدرت ساخته شود.

ترانه علیدوستی نیز توسط حمید فرخ نژاد در بخش بعدی تقدیرها، تقدیر شد.

ترانه علیدوستی در این مراسم عنوان کرد: ماهها بود دوست داشتم همه گروه «شهرزاد» را با هم ببینم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. از طرفی به ما هدیه عشق و امید دادند. به نظرم این هدیه متعلق به تمام ایرانیانی است که با عشق و امید دلشان با دل ما لرزید و بدانند که «شهرزاد» ما با عشق شما شکوه گرفت.

وی ادامه داد: از حسن فتحی به خاطر سپردن نقشی که به من روح آزادگی داشت، تشکر می‌کنم. همچنین بازی در کنار استاد نصیریان اتفاق بزرگی در زندگی من بود.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

در بخش پایانی تقدیرها ناصر ملک مطیعی و پرویز پرستویی از علی نصیریان تقدیر کردند.

پرویز پرستویی بعد از تقدیر از علی نصیریان بیان کرد: دست فتحی در راس هرم و دست کسانی که در ساخت «شهرزاد» دخالت داشتند را می‌بوسم چون یکی از طرفداران محکم آن هستم.

وی در ادامه در واکنش به برخی بازیگرانی که فکر می‌کنند نقششان در فیلم و سریال کوتاه است با خاطره‌ای از تاصر تقوایی به آنها می‌گویم: استاد تقوایی می‌گفت زمان ساخت «دایی جان ناپلئون» زمانی که اکبر دودکار بازی می‌کرد نقش اولم او بود. پس با این مثال به اینجا می‌رسیم که ما هنرپیشه کوچک داریم اما نقش کوچک نداریم. در سریال «شهرزاد» نیز به همین شکل است و این موضوع قابل توجه این دسته از بازیگران باشد.

وی خطاب به صدا و سیما بیان کرد: به شخصه شرمم می‌شد از اینکه سریالهای جم تا این حد در خانواده‌ها نفوذ کرده است از فتحی که این ریشه را در حد و اندازه خود خشک و ریشه کن کرد، تشکر می کنم.

پرستویی افزود: ما بچه‌های زمانی هستیم که برای رفتن به سینما پول و جرات نداشتیم. خود من جلوی سینما عکسها را می‌دیدم و صدا را از سالن می‌شنیدم. این دیدن و شنیدن همزمان تصاویری را در ذهنم به وجود می‌آورد.

وی عنوان کرد: جلوی استاد نصیریان و دیگرانی که بازیگری را به ما آموختند سر تعظیم فرود می آورم.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

علی تصیریان که نقش بزرگ آقا در سریال «شهرزاد» را ایفا می‌کرد با بیان خاطره‌ای لب به سخن گشود و گفت: با پسرم به یکی از طلافروشی‌ها رفتیم که چشمم به گردنبند، قفس و پرنده «شهرزاد» افتاد که طلای آن را ساخته بودند این برای من نشانه‌ای از استقبال مردم و تاثیرگذاری این سریال بود.

وی افزود: اگر نیروی مستعد ما در هر جایی روزنه امید و حمایت پیدا کند، اتفاقات بسیار خوبی را رقم می‌زند و باید بدانیم که تنها حسن فتحی نداریم. فتحی‌هایی داریم که می توان به آنها بالید. در کل این نشانه‌ها به ما می‌گوید که ملت ایران هوشمند است، میشناسد و می‌فهمد درست است که برخی مواقع در خود فرو می‌روند و بروز نمی‌دهند اما شعور بیان گفته‌هایشان را دارند و به راحتی صلاح و غیر صلاح و خوب و بد را در همه مسائل می شناسند.

نصیریان در پایان صحبت‌ های خود گفت: قفس و یک پرنده یادتان باشد.

ناصر ملک مطیعی که برای تقدیر از علی نصیریان به روص صحنه آمده بود گفت: خدارا شاکرم که توفیق صحبت کردن روبروی شما را پیدا کردم. من ۸۶ سال دارم و هیج وقت حسادت نکردم اما امشب حس حسادت به سراغم آمد.

وی افزود: من نمی‌خواهم راجع به گذشته صحبت کنم درباره حال، تغییرات و جوانهایی با استعداد که تمام قله‌های تعالی را فتح کردند می‌گویم. چقدر امشب عشق میان مردم موج می‌زند.

وی ادامه داد: من سخن دلپذیر ندارم اما دلی سخن پذیر دارم و افتخار می‌کنم در حضور شما هستم. سالها بود به دنبال فرصتی برای ادای دین به محبت‌های شما می‌گشتم که امشب نصیبم شد و از این جهت از فتحی و همکارانش در ساخت «شهرزاد» که چنین مراسمی را راه انداختند، تشکر می‌ کنم.

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

دانلود فیلم بازیگران در جشن اختتامیه سریال شهرزاد برج میلاد

وی در مورد علی نصیریان عنوان کرد: نصیریان از همکاران قدیمی من است و او را به خوبی می‌شناسم ایشان واقعا شایسته بزرگ آقا هستند کما اینکه همه افراد حاضر در کار سینمایی آقا و بانو هستند.

ملک مطیعی از سینمای زمان فعالیتش چنین گفت: زمان ما مردها جرات سینما رفتن نداشتند چه برسد به زنها،اما سالها است خانمها فرصت و موقعیت مناسب برای سینما رفتن پیدا کردند که باعث می‌شود آدم به این سرزمین و استعداد و آدمهایش افتخار کند.

وی ادامه داد: دلم می‌سوزد از اینکه ای کاش می‌توانستم کاری انجام بدهم اما به تمام جوانهای رشید مملکت که برای باقی ماندن سرزمین مادری ما از خود می گذرند، درود می فرستم.

در خلال برنامه کلیپی با نام «دیوونه» با صدای محسن چاوشی، تیزر استاد سید فرید قاسمی در مورد «شهرزاد»، کلیپی از پشت صحنه فیلم، کلیپی از مراحل ساخت سی‌دی های این مجموعه و نظرات مردم، شعر خوانی مصطفی زمانی را شاهد بودیم.

از حاشیه‌ های این مراسم می‌ توان به عدم حضور مینا وحید به جهت فوت مادرش، تشویق های مستمر و دیدنی برای ناصرملک مطیعی، آرزوی زیبا کلام در جهت بازیگری برای خود و ظریف، تکرار بحث لطمه‌های ماهواره به مردم، شعرخوانی مصطفی زمانی، حضور افراد سیاسی و غیر سینمایی و… اشاره کرد.

دانلود فیلم جشن اختتامیه سریال شهرزاد

::

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 4.20 ( 5 رای )
اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز