کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » سینما و تلویزیون » دانلود پشت صحنه فیلم توقیف شده ارادتمند نازنین بهاره تینا

اطلاعیه سایت

دانلود پشت صحنه فیلم توقیف شده ارادتمند نازنین بهاره تینا

دانلود پشت صحنه فیلم توقیف شده ارادتمند نازنین بهاره تینا

دانلود پشت صحنه فیلم توقیف شده ارادتمند نازنین بهاره تینا

دانلود پشت صحنه فیلم توقیف شده ارادتمند نازنین بهاره تینا

دانلود پشت صحنه فیلم توقیف شده ارادتمند نازنین بهاره تینا

ارادتمند نازنین بهاره تینا

دانلود فیلم پشت صحنه فیلم سینمایی ارادتمند نازنین بهاره تینا که امروز توقیف شد به همراه دلیل توقیف فیلم عبدالرضا کاهانی که در زیر آمده است.

در حالی که مدت هاست اخبار تولید فیلم تازه عبدالرضا کاهانی، «ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا» منتشر شده است و روند تولید این فیلم با تایید شورای پروانه ساخت پیش رفته. برخی رسانه ها خبر از احتمال توقیف کامل آن داده اند!

«ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا» سال گذشته با بازی مهناز افشار، طناز طباطبایی، مهران غفوریان و سحر دولتشاهی مقابل دوربین رفت. کاهانی که در گذشته هم تجربه استفاده از بازیگران کمدی در فیلم‌ های جدی خود را دارد، در این فیلم هم از مهران غفوریان برای حضور در یک نقش جدی استفاده کرده است.

اما با پایان فیلم‌برداری و مراحل فنی «ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا» این فیلم برای اکران عمومی به شورای پروانه نمایش ارسال شد و چند هفته‌ای پشت درهای این شورا منتظر ماند تا نوبت به بازبینی آن برسد و حتی در این مدت تهیه کننده این فیلم بهترین زمان نمایش عمومی «ارادتمند، نازنین،بهاره، تینا» را تابستان عنوان کرد.

براساس اخباری که به تازگی در برخی رسانه ها منتشر شده، شورای پروانه نمایش فیلم «ارادتمند، نازنین،بهاره، تینا» را رد کرده است. این اثر سینمایی نتوانسته است نظر مثبت شورا را برای دریافت پروانه نمایش جلب کند و حتی مساله با اصلاحیه نیز برطرف نمی‌شود. در نهایت فیلم تازه کاهانی غیر قابل نمایش دانسته شده و در پرونده آن عبارت «غیر قابل اصلاح» آورده شده است.

البته این اتفاق در کارنامه کاهانی بی سابقه نیست و این فیلم ساز، کارگردانی در سینما را با دو فیلم توقیفی یعنی «آدم» در سال ۱۳۸۵ و «آنجا» ۱۳۸۶ شروع کرده است و «بیست» سومین ساخته او در سال ۱۳۸۷ بالاخره رنگ سینماها را به خود دیده است. بعد از آن کاهانی «هیچ» را در سال ۱۳۸۸ ساخت که این فیلم با وجود جلب نظر منتقدان و پذیرفته شدن در جشنواره های خارجی با قانونی روبرو شد که پس از این فیلم وضع شد. آن هم مجوز نمایش فیلم در خارج از کشور بود که «هیچ» کاهانی اولین فیلمی شد که نتوانست آن را دریافت کند و از حضور در جشنواره های جهانی بازماند.

او پس از این فیلم در سال ۱۳۸۹ «اسب حیوان نجیبی است» را ساخت که با شکایت نیروی انتظامی روبرو شد و مدتی پشت درهای اکران ماند. فیلم بعدی او «بی خود و بی جهت» هم ۷ ماه با مشکلاتی برای نمایش روبرو شد و آخرین فیلم این کارگردان یعنی «استراحت مطلق» در سال ۱۳۹۳، با جنجال تماس فیزیکی رضا عطاران با همسرش روبرو شده بود.

با این حساب به نظر می رسد، به وجود آمدن حاشیه برای فیلم های کاهانی چندان عجیب نیست. اما نباید از این هم غافل شد که عملکرد دو شورای پروانه نمایش و ساخت در این مدت نشان می دهد که قرار بر سخت گیری بیشتر گذاشته شده و احتمالا این فیلم نیز قربانی وضع ملتهب موجود و رویه تند و تیزتری است که وزیر ارشاد در پیش گرفته است.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز