هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
خانه » اخبار » داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

اطلاعیه سایت

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

اخبار زمین برای قالیباف , دادن زمین به قالیباف , داستان زمین همسر قالیباف , زمین برای همسر قالیباف , زمین قالیباف , زمین همسر قالیباف شهردار تهران , شهردار تهران , قالیباف , قالیباف شهردار تهران , ماجرای زمین قالیباف

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهرانداستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

رحمت الله حافظی عضو شورای اسلامی تهران خبر داد که زمین هایی بصورت اهدایی به از شهرداری تهران به سازمان خیریه متعلق به همسر قالیباف شهردار تهران اهدا شده است که در واقع جهت ساخت بیمارستان مغز و اعصاب میباشد

 اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

اهدای زمین به همسر قالیباف

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهرانداستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

روز گذشته رحمت‌الله حافظی، عضور شورای شهر تهران در صفحه شخصی‌اش توئیتی را ارسال کرد و در آن نوشت «واگذاری ۴۹۶۰۸ متر زمین در منطقه ۲۲ به خیریه‌ای که همسر قالیباف عضو هیئت امنا آن‌جاست. به قیمت هر متر ۱۴۹ هزار تومان از مصادیق خدمت به شهدا!»

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهرانداستان اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

با کمی پیگیری می‌توان فهمید که زمین مورد اشاره دکتر حافظی محل ساخت بزرگترین بیمارستان مغز و اعصاب جهان یعنی بیمارستان پرفسور سمیعی است که هیچ شخص حقیقی و حقوقی در آن سهم ندارد و تمام امتیاز مالکیت آن وقف مردم است و هیچ ربطی هم به همسر شهردار ندارد. پروژه بزرگترین مرکز تحقیقات علوم مغز و اعصاب جهان به همت «موسسه خیریه متوسلین به امام رضا (ع)» در تهران و از چند سال قبل در حال ساخت بوده است. این بیمارستان خیریه و وقف عام است و شهرداری تهران بر اساس مصوبه شورای شهر صرفا فراهم کننده تسهیلات برای ایجاد آن بوده است.

داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهرانداستان اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

شورای شهر هم مصوبه‌ای را برای ارائه تسهیلات به این مرکز و جهت ساخت بیمارستان تصویب کرده بود، این تسهیلات زمین در سال ۸۹ ارائه شده بود و از قضا امضای رحمت‌الله حافظی هم پای این مصوبه وجود دارد و از تخصیص این هزینه‌ها و زمین به موسسه خیریه متوسلین با خبر بوده است.
داستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهرانداستان و ماجرای اهدای زمین به همسر قالیباف شهردار تهران

پیرو مطلب منتشر شده مبنی بر واگذاری زمینی در منطقه ۲۲ به یک خیریه، از سوی دفتر شهردار تهران بیانیه ای منتشر شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، پیرو مطلب منتشر شده از سوی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر واگذاری زمینی در منطقه ۲۲ به یک خیریه که همسر شهردار تهران نیز عضو هیات مدیره آن است، از سوی دفتر شهردار تهران بیانیه‌ای منتشر شد.

متن بیانیه دفتر شهردار پایتخت به شهر زیر است:

پیرو مطلب منتشر شده توسط رحمت الله حافظی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، مبنی بر واگذاری زمینی در منطقه ۲۲ به یک خیریه، لازم است نکات زیر یادآوری شود:

۱- این زمین در طرح تفصیلی جدید از ابتدا برای فعالیت‌های خدماتی- درمانی (امور عام المنفعه) در نظر گرفته شده است. به همین ترتیب خیریه امام رضا(ع) با پیشنهاد پروفسور سمیعی، به منظور استفاده از دانش و تجربه ایشان برای احداث بزرگترین مرکز تحقیقاتی و درمانی مغز و اعصاب جهان، این زمین با کاربری خدماتی و درمانی را به نرخ کارشناسی روز از شهرداری تهران خریداری کرده است و فرآیند ساخت این مرکز تحت نظارت پروفسور سمیعی هم اینک در مراحل انتهایی قرار دارد.

۲- زهراسادات مشیر (همسر شهردار تهران)، یکی از اعضای نه‌گانه هیأت امنا هستند و امتیاز مالکیت این بیمارستان و اموال این مؤسسه متعلق به هیچ شخص حقیقی و حقوقی نیست و کاملاً وقف عام است.

۳- اعضای محترم شورای شهر تهران، به دلیل منحصر به فرد بودن این پروژه و ابعاد فرامنطقه‌ای آن، از ابتدا در جریان اتفاقات و روند پیشرفت آن بوده‌اند و مصوبات متعددی جهت پیشرفت این پروژه ممتاز درمانی کشور داشته‌اند.

۴- یکی از دلایل اصلی تأسیس این مرکز مجهز و روزآمد، ارائه خدمت به بیماران اعصاب و روان و قطع نخاعی کشورمان است که در شرایط فعلی ناگزیر از صرف هزینه‌های کلان ‌درمانی و در موارد بسیاری، سفر به خارج از کشور برای درمان هستند. روشن و بدیهی است که این حرکت، که با همت مردم خیّر ایران اسلامی صورت می پذیرد، از مصادیق خدمت به آرمان‌های شهداست.

به گزارش آنا، رحمت الله حافظی، عضو شورای شهر تهران در حساب توئیتری خود نوشته بود: واگذاری ۴۹۶۰۸ متر زمین در منطقه ۲۲ به خیریه‌ای که همسر قالیباف، عضو هیات امناء آنجاست به قیمت هر متر ۱۴۹ هزار تومان از مصادیق خدمت به شهدا !

Save

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز