انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
خانه » اخبار » جدیدترین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

اطلاعیه سایت

جدیدترین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

جدیدترین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

جدیدترین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

اخبار زلزله دماوند ۱ آبان ۹۵ , زلزله تهران , زلزله تهران ۱ آبان ۹۵ , زلزله دماوند ۱ آبان ۹۵ , زلزله دماوند تهران , کشته های زلزله دماوند , مصدومین زلزله دماوند

جدیدترین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

جدیدترین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

زلزله دماوند تهران

آخرین اخبار از زلزله در دماوند تهران که امروز ۱ آبان ۹۵ اتفاق افتاد به همراه جزییات و اخرین اخبار تعداد مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران آورده شده است.

به دنبال وقوع زمین لرزه ۳.۹ ریشتری در دماوند، مدیرکل بحران استان تهران اعلام که با وقوع این زمین لرزه خطری تهران را تهدید نمی‌کند.

هادی رحمتی در گفت‌ و گو با ایسنا درباره زمین‌لرزه‌ای که عصر شنبه در شهرستان دماوند رخ داده است، گفت: در ساعت ۱۹:۴۵ امروز زمین‌ لرزه‌ ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر شهرستان دماوند در شرق استان تهران را لرزاند.

وی با بیان اینکه این زمین‌لرزه در عمق ۱۱ کیلومتری زمین رخ داده است، افزود: هنگام وقوع زمین‌ لرزه، ساکنان شهرستان دماوند متوجه آن شدند و خوشبختانه زلزله خسارت جانی و مالی نداشته است.

مدیرکل بحران استان تهران در عین حال از آماده‌ باش دستگاه‌ های امدادی و خدماتی در شرق استان تهران خبر داد و گفت: دستگاه‌ هایی همچون هلال احمر، شهرداری و سازمان‌ های آب و برق و … در آماده‌ باش نسبی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که “آیا با این زمین‌لرزه احتمال وقوع زلزله در تهران نیز وجود دارد یا خیر؟” اظهار کرد: این زمین‌ لرزه هیچ ربطی به تهران نداشته و فاصله کانون آن تا پایتخت بیش از ۶۰ کیلومتر است بنابراین نمی‌ توان گفت که می‌تواند خطری برای تهران باشد یا موجب فعال‌ شدن گسل‌ های تهران شود.

رحمتی افزود در حال حاضر وضعیت در شهرستان دماوند عادی است و مشکلی گزارش نشده است.

مدیرکل بحران تهران: زلزله دماوند خطری برای تهران ندارد

به دنبال وقوع زمین لرزه ۳.۹ ریشتری در دماوند، مدیرکل بحران استان تهران اعلام که با وقوع این زمین لرزه خطری تهران را تهدید نمی‌کند.
هادی رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا  درباره زمین‌لرزه‌ای که عصر شنبه در شهرستان دماوند رخ داده است، گفت: در ساعت ۱۹:۴۵ امروز زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر شهرستان دماوند در شرق استان تهران را لرزاند.
وی با بیان اینکه این زمین‌لرزه در عمق ۱۱ کیلومتری زمین رخ داده است، افزود: هنگام وقوع زمین‌لرزه، ساکنان شهرستان دماوند متوجه آن شدند و خوشبختانه زلزله خسارت جانی و مالی نداشته است.
مدیرکل بحران استان تهران در عین حال از آماده‌باش دستگاه‌های امدادی و خدماتی در شرق استان تهران خبر داد و گفت: دستگاه‌هایی همچون هلال احمر، شهرداری و سازمان‌های آب و برق و … در آماده‌باش  نسبی هستند.
وی در پاسخ به این سوال که “آیا با این زمین‌لرزه احتمال وقوع زلزله در تهران نیز وجود دارد یا خیر؟” اظهار کرد: این زمین‌لرزه هیچ ربطی به تهران نداشته و فاصله کانون آن تا پایتخت بیش از ۶۰ کیلومتر است بنابراین نمی‌توان گفت که می‌تواند خطری برای تهران باشد یا موجب فعال‌شدن گسل‌های تهران شود.
رحمتی افزود در حال حاضر  وضعیت در شهرستان دماوند عادی است و مشکلی گزارش نشده است.

گردآوری: سایت تفریحی افق فان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز