بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس

اطلاعیه سایت

کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس

کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس

 کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس

حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد

 کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس

 رضا حسنی‌خو با انتشار بیانیه‌ای از مدیریت باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد.
حسنی‌خو که چهارشنبه گذشته با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، مدیرعامل شده بود، دلیل کناره‌گیری‌اش را وجود افراد کارآمدتر برای این پست عنوان کرده است.
متن بیانیه مدیرکل حراست ورزش‌وجوانان به این شرح است:
به نام خدا
اعضا محترم هیئت مدیره باشگاه فرهنگى ورزشی استقلال
همانگونه که استحضار دارید در جلسه روز چهارشنبه مورخ ۱۳ مرداد سال ۱۳۹۵، با لطف و اعتماد وزیر محترم ورزش‌وجوانان و اعضای دلسوز هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، اینجانب به عنوان مدیرت باشگاه و نایب رئیس هیئت مدیره انتخاب شدم.
از همان زمان تا لحظه نگارش متنی که در حال مطالعه آن هستید، با رعایت مصالح تیم پرطرفدار استقلال تهران، بهترین راه را در سکوت یافتم و اینک لازم میدانم به استحضار متولیان محترم ورزش و مدیران باشگاه استقلال برسانم:
اعتقاد دارم پذیرش هر سمت مدیریتی در شرایطی که فرد یقین دارد افرادی کار آمدتر، لایق‌تر و متخصص‌تر از او میتوانند از عهده آن مسئولیت برآیند، جفا در حق خود، مردم و کشور است. لذا همان چهارشنبه شب در تماس با وزیر محترم ورزش‌و‌جوانان ضمن تشکر و قدردانی بابت اعتمادشان با ذکر دلایلم از آن مقام محترم درخواست کردم که از اینجانب سلب مسئولیت نمایند.
 کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس
جایگاه ویژه و مردمی باشگاه استقلال و مسابقه جمعه شب این تیم  مرا بر آن داشت با توجه به رسانه‌ای شدن خبر انتصاب حقیر، عدم پذیرش این مسئولیت را در اختیار رسانه‌ها قرار ندهم تا استقلال بدون تنش و بحران و در آرامش کامل بازی روز جمعه را برگزار کند.
حال که این مسابقه برگزار شده و مدیران محترم از آغاز هفته فرصت مغتنم‌تری برای تصمیم‌گیری در حوزه مدیریت باشگاه استقلال دارند لازم میدانم ضمن تشکر از وزیر محترم ورزش‌وجوانان، اعضاء بزرگوار هیئت مدیره و اهالی مهربان ورزش، جامعه فوتبال، اعضای کادر فنی، پیشکسوتان و بازیکنان تیم استقلال بخصوص هوادارن عزیز، استعفای خود را از مدیریت باشگاه پر طرفدار استقلال اعلام نمایم.
 کناره‌گیری حسنی‌خو از مدیریت باشگاه استقلال +عکس
امیدوارم تصمیم این حقیر مورد توجه تمام کارگزاران ورزش کشور قرار گیرد و یادآور آن باشد که هیچ مدیری تا اشخاصی مفیدتر و موثرتر از خود را میشناسد، عنان مسئولیتی را به دست نگیرد.
بدیهی است در خانواده بزرگ استقلال و ورزش پر افتخار ایران عزیز، کم نیستند بزرگان، پیشکسوتان و مدیرانی که می‌توانند بسیار مطلوب‌تر این باشگاه را مدیریت کرده و به جایگاه واقعی و مورد نظر طرفداران و علاقه‌مندان برسانند.
اینجانب همانند گذشته این آمادگی را دارم که در راستای سیاست‌هاى دولت تدبیر و امید در هر بزنگاهی، در حد توانایی و بضاعت خود سهمی اندک در شادی دل مردم و گسترش آشتی، همدلی و همزبانی در جامعه ورزش ایران اسلامی داشته باشم.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز