سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی سال ۹۵ اعلام شد

اطلاعیه سایت

نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی سال ۹۵ اعلام شد

نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی سال ۹۵ اعلام شد

نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی سال ۹۵ اعلام شد

نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی سال 95 اعلام شد

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از افزایش ظرفیت پذیرش در این آزمون خبر داد.

دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت وگو با ایسنا،‌ با اعلام این خبر اظهار کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir و وارد کردن کد ملی یا کد رهگیری خود نتایج نهایی آزمون را مشاهده کنند.

وی در ادامه با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی امسال افزود: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی در دفترچه منتشر شده  ۴ هزار و ۷۱۴ نفر اعلام شده بود که بر اساس تصمیماتی که گرفته شد بالغ بر ۱۵۰۰ نفر به تعداد پذیرفته شدگان نهایی افزوده می‌شود.

http://ofoghfun.com/wp-content/uploads/2016/09/1-1.jpg

نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی سال ۹۵ اعلام شد

دکتر پور کاظمی همچنین تصریح کرد: علاوه بر ظرفیت تعیین شده در پذیرش آزمون کارشناسی ارشد پزشکی، دانشجویان استعدادهای درخشان نیز بدون آزمون در کارشناسی ارشد پذیرفته خواهند شد و ظرفیت نهایی در پذیرش این آزمون بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ نفر خواهد بود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی، با اشاره به انتخاب رشته ۱۷ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی گفت: از مجموع ٧٣ هزار داوطلب شرکت کننده در ٧٩ رشته، حدود ۵٣هزار نفر خانم‌ و مابقی شرکت کنندگان از آقایان بوده‌اند.

به گزارش ایسنا، داوطلبان آزمون ارشد پزشکی روزهای ٢٣ و ٢۴ اردیبهشت ماه جاری در ٧٩ رشته و ۵۶ مجموع رشته گروه پزشکی به رقابت پرداختند و در این آزمون به دانشجویان اجازه شرکت همزمان در دو رشته تحصیلی داده شده بود.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز