هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵
خانه » اخبار » خدمات ارتوپدی فنی به ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل ارائه شد+تصاویر

اطلاعیه سایت

خدمات ارتوپدی فنی به ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل ارائه شد+تصاویر

خدمات ارتوپدی فنی به ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل ارائه شد+تصاویر


خدمات ارتوپدی فنی به ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل ارائه شدتسنیم /

به گزارش خبرگزاری تسنیم، داود هادی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی و تشریح عملکرد هلال احمر در حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی در اردبیل اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال خدمات ارتوپدی فنی به یک هزار نفر در اردبیل ارائه شده که ۶۰۰ مورد از این خدمات در زمینه ساخت و ۴۱۸ مورد تعمیرات بوده است.

وی با اشاره به خدمات ارتوپدی فنی افزود: این خدمات شامل کفش طبی، کفی چرمی، ارتز دست، ارتز ستون فقرات، بریس کوتاه، بریس بلند و اسپیلنت، پروتز مکانیکی و الکترونیکی دست و پروتز مکانیکی بالای زانو و زیر زانو است.

هادی با بیان اینکه در این مدت ۲۷۰ نفر مراجعه جهت ارتوپدی فیزیکی به درمانگاه  هلال احمر مراجعه کرده‌اند، تصریح کرد: ۵ هزار و ۵۳۰ جلسه خدمات ارتوپدی فیزیکی به این افراد ارائه شده است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل بیان کرد: در ۹ ماهه امسال ۳۹ هزار و ۶۷۰ نسخه در داروخانه هلال احمر پیچیده شده است و نیز در این مدت ۳۵۹ نفر برای واکسیناسیون به درمانگاه مراجعه کرده و واکسینه شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳ تیم BHCO که همان تیم درمان اضطراری است، در مرکز استان تشکیل شده است، گفت: ۲۰ تیم BHCO  هم در شهرستانهای استان تشکیل شده است و یک تیم RDH که تیم درمانی بیمارستانهای صحرایی بوده در مرکز استان تشکیل شده است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در این مدت ۲ مانور منطقه‌ای کشوری و ۲۰ مانور استانی اجرا کرده‌ایم، اظهار کرد: تلاش بر این است که درمانگاه تخصصی هلال احمر در دهه فجر به بهره‌برداری برسد و کارهای مقدماتی برای راه‌اندازی مرکز دیالیز با ۱۰ تخت و احداث درمانگاه میدان شریعتی در حال انجام است.


خبر خدمات ارتوپدی فنی به ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل ارائه شد از سایت www.ofoghfun.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز