نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تازه‌های نشر ایران‌شناسی در سرای اهل قلم رونمایی می‌شود+اخبار

اطلاعیه سایت

تازه‌های نشر ایران‌شناسی در سرای اهل قلم رونمایی می‌شود+اخبار

تازه‌های نشر ایران‌شناسی در سرای اهل قلم رونمایی می‌شود+اخبار


تازه‌های نشر ایران‌شناسی در سرای اهل قلم رونمایی می‌شود

تازه‌های نشر ایران‌شناسی در سرای اهل قلم رونمایی می‌شود
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)- نگاهی به تازه‌های نشر ایران‌شناسی از سلسله نشست‌های ایران‌شناسی و ایران‌شناسان است که دوشنبه ۲۷ دی‌ماه در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

در این نشست دو کتاب از تازه‌های نشر ایران‌شناسی با نام‌های «راهنمای میدانی ماهیان آب‌های داخلی ایران» نوشته دکتر اصغر عبدلی و «راهنمای میدانی عنکبوت‌ها و عقرب‌های ایران» تالیف علیرضا زمانی رونمایی می‌شود.

این نشست با حضور دکتر بهرام حسن‌زاده کیابی، دانشیار دانشگاه شهید بهشتی، دکتر عبدلی، دانشیار پژوهشکده علوم محیطی دانشگاه شهید بهشتی، زمانی پژوهشگر حوزه زیست‌شناسی جانوری و تنی چند از استادان و پژوهشگران حوزه محیط زیست و اکولوژیست‌های کشور برگزار می‌شود.

کتاب «راهنمای میدانی ماهیان آب­های داخلی ایران» تالیف اصغر عبدلی تلاش کرده با توجه به نیازهای طیف گسترده علاقه‌‌مندان به این مهره‌داران، جدیدترین اطلاعات را در شکل و محتوایی مناسب و کاربردی ارائه کند. کتاب «راهنمای میدانی عنکبوت‌ها و عقرب‌های ایران» تالیف علیرضا زمانی نیز نخستین راهنمای میدانی عنکبوت‌ها و عقرب‌ها در خاورمیانه محسوب می‌شود و دربردارنده تصاویری برای بیش از ۲۳۰ گونه از هر دو راسته است.

نشست رونمایی از جدیدترین آثار انتشارات ایرانشناسی دوشنبه ۲۷ دی‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۴ در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست به خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی(صبا)، کوچه خواجه نصیر، پلاک ۲، سرای اهل قلم مراجعه کنند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز