ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
خانه » اخبار » برگزیدگان ششمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی معرفی شدند+اخبار

اطلاعیه سایت

برگزیدگان ششمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی معرفی شدند+اخبار

برگزیدگان ششمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی معرفی شدند+اخبار


برگزیدگان ششمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی معرفی شدند

برگزیدگان ششمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی معرفی شدند
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، مراسم اهدای ششمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی شنبه ۲۵ دی در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار شد. در این مراسم فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، شهرام پازوکی، اکبر ایرانی و علی‌اصغر محمدخانی حضور داشتند.

هیات داوران پس از بررسی ۲۱ پایان‌نامه‌ دریافتی که در سال ۱۳۹۴ دفاع شده‌ بودند، دو پایان‌نامه‌ برگزیده و یک پایان‌نامه‌ تشویقی را انتخاب کردند که در این مراسم با حضور اصحاب فرهنگ و اندیشه معرفی شد.

همچنین در این مراسم، هیات داوران و استادان راهنمای پایان‌نامه‌های برگزیده درباره‌ وضعیت پژوهش‌های دانشگاهی در حوزه‌ زبان و ادبیات فارسی، ادیان و عرفان سخن گفتند.

در بخش رساله تشویقی «تصحیح سه رساله در شکار» نوشته امین مجلی‌زاده از دانشگاه آزاد نجف‌آباد انتخاب شد که جمشید مظاهری استاد راهنما و مهدی نوریان استاد مشاور وی بودند.

در بخش رساله برگزیده نیز دو پایان‌نامه انتخاب شد.

«بررسی و تحلیل ساختار و درون مایه‌ی اولیانامه‌های فارسی از آغاز تا قرن نهم هجری» نوشته محمد ابراهیم‌پور نمین از دانشگاه تبریز انتخاب شد. باقر صدری‌نیا استاد راهنما و میرجلیل اکرمی و سکینه رسمی استادان مشاور وی بودند.

«سنجش منابع تاریخی شاهنامه درباره‌ی پادشاهی خسرو انوشیروان» نوشته فرزین غفوری از دانشگاه تهران دیگر پایان‌نامه برگزیده بود که دکتر روزبه زرین‌کوب استاد راهنما و کلثوم غضنفری و علی‌اصغر محمودآبادی استادان مشاور وی بودند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز