اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
خانه » اخبار » اعتبارات طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافت+تصاویر

اطلاعیه سایت

اعتبارات طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافت+تصاویر

اعتبارات طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافت+تصاویر


اعتبارات طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافتتسنیم /

به گزارش خبرگزاری تسنیم کیقباد یاکیده ظهر امروز در نشست با مسئولان آبرسانی آبفای بوشهر با بیان اینکه طرح‌های آبرسانی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد اظهار داشت: برای حل مشکل آبرسانی و تامین آب آشامیدنی استان بوشهر طرح‌های مهم و اضطراری تدوین و اجرایی شده که با تکمیل آنها نقش مهمی در حل برخی از مشکلات این عرصه دارد.

وی با بیان اینکه تکمیل مخازن ذخیره آب در شهرها مورد توجه قرار دارد گفت: ظرفیت مخازن ذخیره آب در شهرهای استان بوشهر ۲۹۶ هزار متر مکعب است که علاوه بر این طرح‌هایی درکاکی، دلوار، وحدتیه سعدآباد، امام حسن، نخل تقی، ریز، انارستان دردست اجرا است.

وی با اشاره به اینکه مخزن ذخیره آب کاکی دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی است افزود: این مخزن ۵ هزار متر مکعبی با اعتبار ۴.۲ میلیارد ریال اجرا شده که برای تکمیل آن نیاز به اجرای تاسیسات کلرزنی و محوطه سازی است.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان بوشهر از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی مخزن ذخیره آب شهر دیر خبرداد و خاطر نشان کرد: این مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی نیاز به تکمیل خطوط انتقال ورودی و خروجی و اعتبارات مورد نیاز است.

یاکیده از اجرای مخزن ۵ هزار متر مکعبی شهر وحدتیه خبرداد و تصریح کرد: این مخزن  دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که تکمیل آن نیاز به تخصیص اعتبارات مورد نیاز است.

وی با اشاره به اجرای مخزن ۵ هزار متر مکعبی نخل تقی گفت: ۹۰ درصد ساخت این پروژه تکمیل شده و بهره‌برداری از آن نیاز به تخصیص اعتبار دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان بوشهر ترمیم و نوسازی خط انتقال آب گناوه – برازجان  را از دیگر برنامه‌های این شرکت دانست و افزود: طرح تامین آب در شهرهای استان بوشهر اجرایی شده که تکمیل آنها نقش مهمی در برطرف شدن بخشی از مشکلات شهرها دارد.

یاکیده تجهیز چاه‌های سربالش و بازسازی تصفیه خانه آب بوشیگان را از دیگر طرح‌ها عنوان کرد و افزود: طرح نوسازی نقاط آسیب پذیر خطوط آبرسانی دوم و سوم مورد توجه است.

وی از اعتبارات مصوب طرح‌های آبرسانی خبرداد و خاطر نشان کرد: امسال ۲۸۲ میلیارد  و ۱۲۰ میلیون ریال برای اجرای طرح‌های آبرسانی مصوب شده که تاکنون ۱۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تخصیص یافته است.


خبر اعتبارات طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافت از سایت www.ofoghfun.com امیدوارم لذت برده باشید کلمنت هم یادتون نره

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز